Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először szeretném szörteleníte...

Először szeretném szörteleníteni a combom. Mivel csináljam?

Figyelt kérdés

Holnap megyek strandra, és hiába nem olyan erős, engem még is zavar...Szerintetek mivel csináljam? Borotva vagy epilátor? Gyantám még nincs, azt a héten veszek. Ha borotvával csinálom, tényleg nagyon erősödik? Vagy az első alkalom után még nem annyira?

16/L


2012. jún. 19. 17:31
 1/4 anonim válasza:
0%
borotva
2012. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

borotvával ne mert utána nagyon durva szőr lesz rajta:S

én a combomat szőrtelenítő krémmel szoktam:)

2012. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én először leborotváltam, de csak nagyjából, maj átmentem rajta epilátorral. aztán ahogyan fokozatosan nőtt a szőr, úgy epiláltam. Ha nincs sok rajta nem fáj annyira.
2012. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én először borotváltam nagyon sokáig, de megbántam, kipróbáltam az epilátort de nem bírtam végig csinálni, aztán most Veet zselégyantával szedem le, ez egész jó. Max. most leborotválod, aztán utána gyantázol ha már lesz.
2012. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!