Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hozzáértők segitségére van...

Hozzáértők segitségére van szükségem! Tippek, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Szőke a hajam és a derekamig ér már kb 16 éves korom óta, most vagyok 27... Eléggé meguntam szőkénk lenni, és a párom is mondogatja már 3 év hogy festessem be barnára a hajamat. Eredetileg világosbarna volt a hajszinem, de amikor lenő a hajam látszik hogy már sötétbarna. Hogyan kezdjek neki a hajfestésnek, egyáltalán merjem e egyedül házilag megcsinálni vagy bizzam inkább fodrászra? És a hajszin kivlasztásával kapcsolatban is nagyon bizonytalan vagyok, nem tudom milyen barna szin állna jobban ill. hogy melyik fogná be a hajamat. A bőröm nagyon világos. Előre is köszönöm annak aki el tud látni hasznos tanácsokkal
2012. jún. 11. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrásztól kérj tanácsot és ő is fesse be.
2012. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mivel már régóta szőke vagy nagy lesz a változás,de aki mer az nyer:-) szerintem az első festést bízd fodrászra utána már magad is csinálhatod,de ha bizonytalan vagy és nem akarsz fodrászhoz menni akkor próbáld ki a hajszínezőt,de semmi esetre se egy dobozzal vegyél akkora hajra.A hajszínt érdemes az eredetihez igazítanod vagy két árnyalattal világosabbat választani,de vigyázz mert a szőke hajon a sötétbarna majdnem fekete lehet,a középbarna is nagyon sötét,a vöröses barnák meg kivörösödnek mivel a szőke úgymond "letúrja"az új hajszínt azaz kopik hamar.Szerintem válasz méz szőkét az szép szín,vagy világos barnát.Remélem segítettem.(egy fodrász)
2012. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kicsit félek hogy öregnek fogok kinézni a barna hajtól, tényleg nagyon megszoktam hogy szőke a hajam. De remélem nem fogom megbánni. Mindig csodáltam azokat a nőket akik rendszeresen vátoztatják a hajszinüket, az a baj hogy eddig nem volt hozzá bátorságom, de most úgy gondolom elég elszánt vagyok hogy elmenjek egy fodrászhoz. Köszönöm a hasznos tanácsot!
2012. jún. 11. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!