Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok vagy hozzáértők,...

Fodrászok vagy hozzáértők, milyen festéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nemrég (kb. egy hete) voltam fodrásznál. Már régóta hozzá járok és eddig elégedett is voltam vele. Mindig szép világos szőke hajat fest nekem, alap hajszinem világos barna. Viszont legutóbbi alkalommal sötét szőke lett a hajam :S Felhívtam, hogy mondja meg hogy milyen festéket használ a hajamra, megvettem volna és magamnak átfestem. De nem árulta el, hanem azt mondta hogy menjek el hozzá jövő héten. Tehát megint el akar tőlem kérni x ezer forintot a festésért.. hát ezt inkább kihagyom. Tehát azt szeretném kérdezni, hogy milyen festéket vegyek a hajamra? Milyen márka? Vennék vagy 2 dobozzal és befesteném. Körülbelül ilyen színre gondoltam:

[link] --> az előtérben lévő szőkére gondolok.

Köszönöm a segítséget!


2010. okt. 31. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A háttérben levő szőke aranyosabb :)
2010. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet :D Csak az előtérben lévőnek jobban tetszik a haja xD
2010. okt. 31. 11:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Valakii írjon vmi okosat légyszi ... :(
2010. okt. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!