Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok és hozzáértők! Ha...

Fodrászok és hozzáértők! Ha olyan hajat szeretnék, mint amilyen Tatár Csilláé, akkor ezt hogyan kommunikáljam a fodrász felé?

Figyelt kérdés
hány centis hajhosszt emlegessek, hogyan írjam körbe a frizura jellegét?
2011. szept. 19. 07:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én szoktam vinni képet, és általában örülnek is neki a fodrászok :D

én is olyant szerettem volna, csak "sajnos" sokkal több hajam van és hülyén nézne ki :D :D

2011. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elviszel egy fényképet és kész.Egy fodrász...
2011. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem tudok a nőről fotót keríteni, kedves fodrász, Nektek meg nem kötelező Csilla hajviseletével tisztában lennetek:)

Ez indokolta a kérdést:)

2011. szept. 19. 12:27
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


akkor kiválasztasz ezek közül egy-kettőt és kinyomtatod...

ilyen egyszerű

2011. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Csaj vagyok, de nem barátkoznék rövid hajú nővel. Nekem ez identitáshiányt tükröz. Nem nőises, sőt. Sokszor ha ilyen párt látok, hírtelen azt hiszem két férfi megy ott kézenfogva. Szóval egy nő hosszú hajjal nő(vagy legalább is nem ilyen centis tüsivel). Sztem egy férfinak is erotikusabb egy szép dús női hajzuhatag...
2011. szept. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne szóljunk bele.
2011. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
hát em tudom, de Tatár Csilla például kifejezetten szebb és nőiesebb rövid hajjal. Nekem egyáltalán nem áll jól a hosszú, így kb az enyém is olyan rövid, és a páromnak is így tetszem...persze tudni kell hozzá szépen sminkelni meg öltözni, kiegészítőket hordani
2011. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! te hogyan tettél szert olyan hajra? Képet vittél?

Amúgy nekem is a rövid haj áll jól, sajnálom, hogy az egyik kérdező tinilány:))) nem barátkozna velünk ;)

Én az ostobákkal vagyok ugyanígy:)

2011. szept. 19. 14:28
 9/14 anonim ***** válasza:

igen, mondjuk én Emma Watson képét vittem el, mert akkor az tetszett éppen :D amúgy én mindig képpel megyek a fodrászhoz, amúgy nem tudom jól elmagyarázni :D

hát, most egyel kevesebb barátnőm lesz, affene :D

2011. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

annyira bírom, mikor valaki arról papol, hogy a rövid haj nem nőies. :D szerintem ezt azok a lányok mondják, akik csúnyák lennének rövid hajjal és szerintük a hosszú haj eltakarja a ronda nagy fejüket (bocs a kivételnek, hiszen rengeteg hosszú hajú gyönyörű lány van). ezt egy kicsit gáznak tartom.

inkább legyen egy csaj igényes rövid hajjal, mint hosszú, lenőtt, zsíros, beizzadt hajtömeggel a fején.

nem ez határoz meg egy embert.



és a kérdezőnek: szerintem a fodrász fogja tudni, ki az a Tatár Csilla, persze nem kötelessége tudnia, bár az utóbbi időben sokan kértek ilyen hajat.

2011. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!