Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok és hozzáértők! Ha...

Fodrászok és hozzáértők! Ha olyan hajat szeretnék, mint amilyen Tatár Csilláé, akkor ezt hogyan kommunikáljam a fodrász felé?

Figyelt kérdés
hány centis hajhosszt emlegessek, hogyan írjam körbe a frizura jellegét?
2011. szept. 19. 07:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amanda, köszönöm az értelmes reakciót a kevésbé értelmes kommentekre:)
2011. szept. 19. 18:03
 12/14 anonim ***** válasza:
A fodrász vagyok.Google-be beírod és szerintem találsz róla képet.Kinyomtattatod és elviszed a fodrászodhoz.Valamelyik fodrász ismeri valaki meg nem persze ez így van.Nem jó ha körbeírod meg ilyenek mert akkor tuti nem olyan lesz mint amit szeretnél, mondjuk így sem lesz ugyanolyan mert lehet nem is lehet kihozni a Te hajadból vagy mondjuk nem áll jól Neked és akkor alakítani kell rajta, hogy jó legyen.Aki meg azért nem barátkozna Veled mert rövid a hajad, hát ilyet se hallottam még...
2011. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves Fodrász, igen, a körbeírásnál valóban jobb képet vinni, és tudom, hogy nem lesz ugyanolyan úgy sem.

A rövid hajúakkal nem barátkozós beíró szerintem kb. a lányom lehetne - eszét tekintve nem nagyon, csak életkorban:)))))

2011. szept. 21. 20:56
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem Tatár Csilla volt az egyik legszebb legnőiesebb nő amíg hosszú haja volt!

Amióta rövid, nagyon jelentéktelen fiús nő lett. szerintem neki a hosszú ezerszer jobban állt!

2011. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!