Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet eltávolítani az...

Mivel lehet eltávolítani az akne és pattanás utáni hegeket?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A leghatékonyabb a mikrodermabrázió (bőrcsiszolás). Nekem ugyanez volt a gondom, és sokat segített.
2012. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom az első válaszolót :)
2012. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És azt ithol meg tudom csinálni???? Köszönöm szépen a gyors válaszokat.
2012. jún. 1. 10:50
 4/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske :-)
2012. jún. 1. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
garnier bőrradír sokat segít
2012. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilcsi esemeny előtti pakolás + aha gyümölcssavas hámlasztójanézd meg őket a krémmánián otthon is tudod használni. Együtt kell őket felkenni ez egy hámlasztó kezelés, de kerd meg a kozmetikust hogy mndja el hogyan. Viszont hámlasztást tilos akkor végezni mikor tűz a nap( igazából nyáron nem kellene) de utána mindenképp csak nagyon magas faktorú napozókrémmel mehetsz utcára. Ezt az ilcsit meg csak este csináld mert kivörösödik tőle az arc. De amúgy csodaszer.
2012. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Pesten voltam egy magán bőrgyógyásznál és ő ajánlotta ezt, amikor mondtam, hogy mi a bajom. Nem volt olcsó, de viszonylag hamar látszott a javulás. A bőröm persze nem lett tökéletes, nekem elég mély hegek maradtak, de a kezdeti állapothoz képest sokkal jobb lett. Ha neked nem olyan vészes, akkor nyilván a végeredmény is jobb lehet :) (első voltam)
2012. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Menyibe kerül egy ijen kezelés?? Hány alkalommal kel menni??
2012. jún. 2. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam, ott 10ezer Ft volt egy kezelés, kéthetente mentem és összesen minimum 6 kezelést ajánlott a bőrgyógyász. Általában ennyi kell, hogy látványos legyen az eredmény, de én már a második alkalom után láttam, hogy szebb a bőröm. Persze többször is lehet menni, ha nagyon súlyos a helyzet. Ja és lehet, hogy máshol olcsóbb, én nem néztem akkor utána, mert ezt az orvost ismerős ajánlotta és örültem, hogy végre van valami, ami rendbehozza az arcom.
2012. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az nagyon sok érte. Főleg hogy 6alkalommal voltál
2012. jún. 2. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!