Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a striák ellen?

Mit tegyek a striák ellen?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok kövér, de tudom, hogy nemcsak hízás következtében jelenik meg. Mégis nagyon zavar. Ha barátommal vagyok, akkor egyáltalán nem, de nem is megyek emiatt strandra mert csak feszengek.. A krémek sem használnak igazán sokat. Azt vettem észre, ha napozok, akkor "eltűnnek".. De mit kell tennem ahhoz, hogy tartósan halványak legyenek?
2012. máj. 28. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
hát teljesen eltüntetni soha sem fogod tudni, ha csak nem vmiféle beavatkozással. a striák egy idő után halványodnak.. nekem is halványak és szinte észre sem lehet venni :) szóval ne feszengj e miatt :)
2012. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dermaroller-es kezelésről hallottam, hogy striákra is használják.

Egyébként ne feszengj emiatt. Nekem is sok van a fenekemen, térdemen, de én le se tojom. :D Ha engem nem érdekel, másokat se érdekeljen.

2012. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!