Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sütővas előtt vagy után kell...

Sütővas előtt vagy után kell fixálni a hajat? Pl. mikor göndörítem, akkor utána mindig kijön belőle a hullám :( Pedig rendesen lefixálom.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előtte kell rátenni hővédőt, ami tartalmaz göndörítőt is. pl. a got2b, asszem van kifejezetten sütővashoz való! És utána tegyél rá lakkot, vagy waxot. Szóval csak utána rögzítsd! Remélem tudtam kicsit segíteni! :)
2008. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hővédőt idáig nem használtam, de fixálót eddig is raktam, és inkább összeragad tőle, meg kijön belőle a hullám minthogy szépen úgy maradna... szal ezért kérdeztem, h mikor is kell. De köszi, ezt a spray.t majd megnézem.
2008. ápr. 23. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy a fixálást elötte kell. Ha csak simán egyenesíteni akarod a hajad akkor jó a hővédős spray, de göndörítésnél egyértelmű hogy először rakj rá hajhabot, göndörítsd be, majd fújd be lakkal. Ez tuttira igy van. A hajhabot vizes hajra kell, v félszáraz hajra kell rakni, nem a kész frizurára, mert így csak eláztatja és kinyúlik a göndörség.
2008. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos az is lehet, h. nemjó hajad van az ilyen vasaláshoz és göndörítéhez. Én is így vok ezzel, h hiába csinálom ,fixálom, habozom, szárítom, vasalom, sütöm, egyszerűen csak egy fél óráig szép, utána vége...sok fodrásszal beszéltem erről, és azt mondták, h. a hajam minősége miatt ilyen, egyszerűen nem áll meg benne semmi.Azóta nem is költök drága hajsütővasakra meg drága hajhabokra sem, nincs értelme!
2008. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nekem nincs szar hajam, van amikor sikerül, csak nem mindig, és erre vagyok kiváncsi, hogy mi a titka :)

Ha úgy marad, akkor is csak azért, mert annyira befújom ( Garnier Fructis hard zselé spray-vel) ,és akkor biztos tudjátok, ilyen.. száraz lesz, mert totál úgy marad.. És nem olyan szép, mintha csak lógnának azok a göndör tincsek ... :)

2008. ápr. 24. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Félszáraz hajra hab, tekerés, hajfénykrém a hajad végére, ettől nem lesz száraz, és utána messziről fújd be lakkal. Ha így nem jön össze akkor tényleg nem jó a hajad. Amúgy az h nem jó a hajad az azt jelenti hogy erős, nehéz, vastagszálú, ezért áll meg nehezen. Amugy meg bárhogy is tekered, kreppeled a hajad, akármit is raksz rá, egy idő után kicsit megnyúlik a hajad súlyától.
2008. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!