Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alul mindig bedúsil ahajam,...

Alul mindig bedúsil ahajam, vagyis nem egyenes hanem kiáll, és nagyon nem szeretem hogy igy nő, ritkító ollót rendeltem, szerintetek tudom majd úgy használni, hogy jól ritkitsam hogy egyenes legyen a hajam, ne dúsabb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
*u
2012. máj. 14. 20:25
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt a hajam, nekem csak az segített, hogy jó hosszúra megnövesztettem, amíg csak vállig érő volt, én is próbálkoztam a ritkíttással, de nem használt, még fodrásznál is voltam, mondtam neki, hogy mi a problémám, ritkított a végéből, de ez sem használt(valszeg pont egy béna fodrászt fogtam ki).
2012. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem isévek óta ez a bajom, idétlenül nő mikor nem hosszabb, bár évek óta rövidebbre van vágva, fülem alattig..de állitólag az áll a legjobban, de én annyira szeretnék hosszú hajat, valahogy nőiesebbnek érzem, de...lehet a végén megint rövidebbre fogom vágatni:)
2012. máj. 14. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!