Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhabbal hogyan lehet hajat...

Hajhabbal hogyan lehet hajat vasalni? és attól egyenes lesz?

Figyelt kérdés
nem lehet álítani a hőfokot a hajvasalómon
2012. máj. 10. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
a hajhabot vizes hajra tedd fel, hagyd megszáradni, és utána ha kivasalod, akkor tartósabb lesz.
2012. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én reggel szoktam hajat vasalni..és akkor nincs időm vizezni..valami ötleted nincs hogy akkor hogy csináljam?
2012. máj. 10. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hajmosás után szoktam hajhabot kenni a hajamra, majd azt hagyom megszáradni. A következő hajmosásig hat nekem a hajhab, én is minden reggel vasalom. Nem szoktam rá minden vasalás előtt tenni rá, és tény, hogy nekem így is mindennap vasalnom kell, viszont sokkal könnyebb így kisimítanom, és nem hullámosodik be fél óra múlva. Ha hosszabb a hajam, akkor több napot is kibír vasalás nélkül.
2012. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!