Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ekcémások jön a meleg, nem...

Ekcémások jön a meleg, nem vagytok megijedve?

Figyelt kérdés

Én igen ,lábamon vannak sebek kiavakrva:((((((;((((

Úgy hordanék rövid szoknyát alakom megvanhozzá de a bőröm :(((

irigykedem másokra akik már tudnak rövid nacit szoknyát hordani.

Másrészről jót tesz a nap a bőrömnek úgyhogy probálok itthon minél többet kint lenni hogy múljon mielőtt kánikula lenne.

ti hogy viselitek ezt a helyzetet? persze akinek az arcán kézfején van ez a csúnya "ótvar" biztos nem lehet könnyű

jaj amúgy annyi kencét kipróbáltam már és most csak természetes vajakkal kenem,és most vértisztító teát iszom (csalán,diófalevél) mert ez jó ekcémára.És vaalhol olvastam hoyg a savas vér okozza a pattanást és ekcémát.Én nem vagyok pattis csak miteszereim vannak de alig látható na midnegy ez más téma, de az ekcéma télen folyamatosan beköszönt nálam .szerintem a d vitaminhiány is okozhatja.


2012. ápr. 27. 21:00
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Nekem gyerekkorom óta sok szenvedést hozott. Télen a szél fújta ki, meg a pulóver dörzsölte, nyáron az izzadság, így állandóan sebesre vakartam magam. A legdrágább krémek is úgy voltak, hogy első kenés segített, második kenés pedig iszonyatosan csípett. Gyerekkoromban adtak Ftorocortot vagy Phlogosam kenőcsöt, attól is kivörösödtem.


3 éve változtattam az étrendemen, és vitaminokat kezdtem szedni, az allergiám enyhítésére. Legnagyobb meglepetésemre 2 hónap után kezdtem el keresni magamon a viszkető foltokat, hogy hova lettek, mert egy ideje nem okoznak problémát. Azóta egyszer sem jött elő, és rengeteg barátomnak mondtam el a módszert, úgy tűnik kivétel nélkül mindenkinél működik.


Kérdezzetek bátran, szeretem az oldalt, nem akarom, h kirakjanak reklámozásért.

2012. máj. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérlek kifejtenéd ezt majd bővebben. Én mindent megadnék érte, hogy elmúljon. Már 2-3 éves korom óta szenvedek miatta.


16f

2012. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

szia pontosan miket változtattál az étrenndben? miyléne vitmainokat szedsz,

létszives fejtsd ki bővebben

2012. máj. 2. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!