Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már megint kivakartam bőrömet?...

Már megint kivakartam bőrömet? Ekcémások mivel csillapítjátok a sebeiteket?

Figyelt kérdés

frankó most ég piros sebes és több ilyen folt is van rajtam ,egyszerűen szörnyű ez az állapot , a tél számomra ilyen szempontból borzalmas, sokszor voltam már bőrdokinál mind mind rossz amit felír, mosakodókenőcs szterodios krém,sokmdnet kipróbáltam már amúgy mosópor pamut cuccok kevesebb fürdés , bőrömet nem is habosítom csak a hajlatokban mosakszom jól bekrémezem magamat utána de mégis van úgy hogy bedurran ,nem tlaálom az okát hogy mi okozza ,egyszerűen télen iylen rossz a bőröm.....

ti mit csináltok???


2012. febr. 15. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tűrök. xD Semmi nem használ nálam se. Várom a nyarat és a jó időt. :(
2012. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy Elocom nevű kenőcsöt használok. Nekem is ekcémám van+ nagyon száraz a bőröm is. Szerintem vény nélkül is kiváltható a patikákban. :)
2012. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Skin-cap krémet próbáltad már? Nem olcsó, de javít a helyzeten.
2012. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elocom erősen vényköteles. :D És gondolom az volt a szteroidos krém, nem? (leglaábbis boldog-boldogtalannak azt írják fel :D) Nekem sajnos az sem vált be, csak még rondább lett tőle. :( De tesómnak jó volt, szóval ha még nem próbáltad, írasd ki, sztem háziorvos is kiírja akár, bár csak óvatosan, elég durva anyaag. :S (1. voltam amúgy ^^")
2012. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én 3 éves korom óta ekcémás vagyok. az ország összes bőrgyógyászatát végigjártuk a szüleimmel kiskoromban, akár milyen krémet kevertek ki, írtak föl, nem segített.

de volt valami Aloeverás "förszt", (nemtudom hogy írják) az spray-s folyadék, azt fecskendeztük a kezemre, az csípte, kipirosította, de tűrtem, utána levitte a gyulladást, és egy hétig tünetmentes voltam. utána visszajött az ekcéma, de ez már haladás volt. Azóta elfogyott, szemvedek tovább. Már az arcomra is ráment, nem is sminkelhetek, vérvörösre vakarom.

2012. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:((( szegény! sajnállak, én is százszor voltam már bőrgyógyásznál. mindig kaptam egy szteroidos kenőcsöt egy sima kenőcsöt illetve vagy mosakodó KEnőcsöt írt fel ami abszolút használhatatlan vagy pedig gyógyszertári kencét ajánlott. Az a baj ezekekkel a bőrdokikkal hoyg csak a tünetet próbálják kezelni az igazi kiváltó okot nem keresik,pedig elvileg belső oka van.

allergiavizsgálatokn voltál már? én pont most voltam várom az eredményt(élelmiszerallergia)

2012. ápr. 15. 06:45
 7/8 anonim válasza:
igen voltunk, és ezis a baj, hogy rengeteg sokmindenre vagyok allergiás sajnos:/. még a macskákra is, ami itthon is van xd. de sokak szerint a válltozás tenne jót. volt mikor elmentem 10 napps evezõtúrára, és teljesen elmúlott, mikor hazaértem rögtön visszajœtt:(. jövõre kollégista leszek, kíváncsi vagyok mi lesz..
2012. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem ez tényéeg függhet alelkiállapotttól is. amikor ideges vagyok fezsült tanulni kell akkor vakaródzom,amikor meg vmivel lekötöm magamat (kreatív dolgokat csinálok) akkor nyugalmi állapotban van. MIndenesetre én nem fogom használni ezekeet a szteroidos krémeket hoszzú távon csak a bajt csiánlja. Inkább maradok a finomítatlan shevajnál
2012. ápr. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!