Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel/hogyan mosható le a...

Mivel/hogyan mosható le a ricinusolaj?

Figyelt kérdés
Ugyan azt már ezren leírták, hogyan teszed fel, de leszedni lehetetlennek tűnik. Szeretnék pár praktikát, hogyan lehetne könnyebben kiszedni. Köszönöm a válaszokat előre is!

2012. ápr. 26. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2x samponozz 3-3 percig.
2012. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mivel kéne felmelegíteni? Állítólag a mikróban nem tanácsos. Esetleg radiátor vagy hogy?
2012. ápr. 26. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
meleg vízbe állítod az üvegcsét. én a legmelegebb csapvízzel szoktam, fürdéskor.
2012. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hogy viszed fel a ricinusolajat, de én egy kanál étolajban szoktam elkeverni egy teáskanál ricinust. Aztán reggel kétszer samponnal és egyszer balzsammal mosom le.
2012. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én csak ricinust kenem rá, de akkor kipróbálom ezt étolajasat!
2012. ápr. 26. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!