Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hasonló olajok vannak...

Milyen hasonló olajok vannak még a ricinus – és argánolajéhoz, amelyek szintén jótékony hatásúak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a ricinus– és az argánolaj jó hatással van a hajra a körmökre a bőrre. Azt tudom, hogy patikában lehet kapni ricinusolajat. Argánolajat is lehet ott kapni?

2012. ápr. 23. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A bőr és a haj is csak zsíros lesz a ricinustól, az nem jó. A hajból rengeteg samponnal lehet csak kimosni, ami meg kiszárítja és tönkreteszi a hajat. Argánolajat bioboltokban lehet kapni, de nagyon drága. Úgy 5000 Ft egy üvegcse. A hajnak egyébként a kókuszolaj a legjobb, annak az ára sem olyan vészes. Én 2100-ért veszem a 250 ml-t.
2012. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szafica ***** válasza:
Én is a kókuszolajat javaslom. A ricinusolajat pedig egyszeri hajmosással is kilehet mosni, nekem a Beauty Kiss sampon tökéletesen kiszedi.
2012. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kókuszolaj, Olívaolaj, Jojobaolaj, Mandulaolaj,

Argánolajat tudsz venni herbáriában 20 ml 1400 Ft. Nagyon sokáig elég mert ilyen pipeta adagoló van hozzá, és kevés kell belőle.

Ilyen: [link]

2012. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 24. 23:29
 5/5 seepheerd válasza:

A 20 ml-t nagyon kevésnek tartom, max két alkalomra lehet elegendő hajpakoláshoz és az ára is sok.

Itt sokkal kedvezőbb árú és kiváló minőségű argánolajat lehet vásárolni, és az argánolaj hatása össze sem hasonlítható más olajokéval.

[link]

2013. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!