Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hódmezővásárhelyiek! Ricinusol...

Hódmezővásárhelyiek! Ricinusolaj! Hol, mennyi, mennyiért?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok szerint hol a legolcsóbb és max. mennyit adnak ki? Az Andrássyn a pingvinben 30g:195 ft, a dominóban 30g:245ft. Olcsóbb valahol, vagy adnak ki többet?

2012. ápr. 23. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárakban 200 ft, de a mennyiséget nem tudom. Egy kis üvegcsében adják azt tudom
2012. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem nem gondolod majd azt, hogy bunkó vagyok, de amit válaszoltál a kérdésből már kiderült, 200ft-ért 30got adnak, ezt már kitapasztaltam. Arra vagyok kíváncsi, hogy adnak-e valahol többet, és ha igen mennyiért?
2012. ápr. 23. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, többet semmiképp sem kaphatsz, mert ugyebár a ricinusolaj nem hajra lett kitalálva, tehát többet a szervezetedbe nem vihetsz bele. Többet nem sehol nem kapsz, én úgy szoktam venni, hogy egyből kettőt, így nem kell hamarabb venni. És nem voltál bunkó, bocsi az előbbi válaszomért.
2012. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj! És nem teszik szóvá ha 2 üveggel kérsz? Hol szoktad venni?
2012. ápr. 23. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
én 1 litert kaptam, kétliteres flakonban adták ki, és így elég drága volt, de egy évre el vagyok látva vele :)
2012. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Melyikben?
2012. ápr. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!