Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1. Hány fokon szoktátok...

1. Hány fokon szoktátok vasalni a hajatokat, lányok?

Figyelt kérdés

2.És milyen sűrűn? Hetente? naponta?

3.Használtok hővédőt?

4.Festitek a hajatokat a hajvasalás mellett?

5.Korod..

:) köszi



2012. ápr. 16. 14:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem vasalom a hajamat mert szögegyenes.Inkább azon fáradozok, hogy göndör legyen...De a barátnőim szokták a hajukat vasalni és állandón maxon van a hőfok és nem is nagyon használnak hővédőt...:/Minden héten kábé kétszer, kivasalják.Egyikünk se festi a haját.:)


16/L

2012. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hetente 2x mosok hajat, általában aznap kivasalom, vagy másnap... aztán ha elkezd begöndörödni, akkor átvasalom. Hővédőt nem használok, de 180 fokon vasalom, sajnos, csak így lesz egyenes. És muszáj is vasalnom, mert az eredeti hajam olyan sem egyenes, sem hullámos... minden szál különáll, borzalmas, így meg puhább is lesz, meg kezelhetőbb is.

Festve van a hajam, jelenleg barna.


17/L

2012. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Én most vettem hajvasalót, félhoszu göndör hajam van, nem festetem. Szerintetek sok lenne ha hetente egyszer, max kétszer kivasalnám hővédőt használva?

17/L

2012. ápr. 16. 14:46
 4/20 anonim ***** válasza:

170-180°C minimum kell, az én vastag szálú, erős hajamat csak az tudja kiegyenesíteni. Régebben napi rendszerességgel vasaltam, most már csak heti 2-3x. Festem a hajam, vagyis szőkítem, éppen ezért "szoktam le" a napi vasalásról. Használok hővédőt, esténként befújm a hajam száraz hajra való balzsammal, hajmosás után pedig pakolásokat teszek fel.

18L

2012. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nos, nyáron levágattam a szép hosszú hajam és azóta vasalom.

Kezdetben nyak felé ért, így annyira nem tudtam elaludni, csak hajmosás után vasaltam (hetente 2x).

Most, ahogy nőtt már alapból olyan jobbra-balra, összevissza áll + minden este elalszom. Szóval naponta (reggel, suli előtt) mindig kivasalom 200 fokon.

Ilyen bazi nagy hullámok vannak benne, ezért nagyon hülyén néz ki csak simán. De épp növesztem, mert pont, hogy el akarom hagyni a hajvasalót, vagy legalább csökkenteni heti 1-2-re.

Nyugodtan vasald, heti 1-2 nem sok. (Csak arra vigyázz, rá ne szokj, úgy ahogy én.. kezdetben én se akartam naponta ezzel vacakolni) Én sosem használok hővédőt, de ha te úgy érzed ezzel "biztonságosabb" akkor nyugodtan :) Bár így is roncsolja a hajat. Ja és természetes a hajszínem.

2012. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

1. 160

2. naponta, kétnaponta

3. nem, mert szilikonosakat láttam még csak

4. nem

5. 14

2012. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A 3.-ra válaszolva:


De akkor tényleg csak max kétszer vasald hetente...Az még "pont jó".:)Már csak azért mert ismerek olyat aki ugyan ezt mondta és minden reggel, vagy kétnaponta vasalja a haját...:D

Első voltam.

2012. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Azóta eldöntöttem, hogy inkább csak akkor vasalom ki, mikor megyek valahova(pl. bulizni, vagy ilyesmi helyekre), suliba lehet kihagyom. Most pl.kivasaltam a frufrumat, és csodálkoztam mikor megláttam, hogy milyen hosszu is, meg milyen sima :)) nem volt még igy kivasalva a hajam :) és most olyan jó :)
2012. ápr. 16. 20:17
 9/20 anonim ***** válasza:

1. 210 fokon

2. Hétköznap minden nap

3. Használtam már, de az nem igazán használt

4. Nem

5. 17

2012. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

1.200-190-180

2.hetente

3.nem

4.nem

5.12

Nincsmit.:D

2012. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!