Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Találtam egy nagyon szép...

BoDoorka kérdése:

Találtam egy nagyon szép hajfestéket, de nem szeretném festeni a hajam. Sztem nagyon csúnyán néz kis amikor lenő. Milyen gyakran kéne festeni, hogy ne látszódjon a lenövés?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora a kontraszt az eredeti hajszíned és a kívánt hajszín elérése között! pl ha eredetileg barna vagy és szőke akarsz lenni akkor 3 hét után már feltünő a lenövés! Attól is függ milyen gyorsan nő a hajad! Vagy pl barna vagy és fekete akarsz lenni akkor is 1-2 havonta be kell festeni! Mert hát festésnél nem csak a lenövés van,hanem színkopás is! Írd le milyenből milyen akarsz lenni úgy könnyebb megmondani kb!
2012. ápr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

alapból sötétebb barna hajam van..hajszínezőt szerettem volna használni, de a színt amit találtam már sehol nem lehet kapni :P úgyhogy most találtam egy aranyló barnát..


[link]


valami arany-os beütésű színt szeretnék...esetleg nincs valami ötleted?

2012. ápr. 13. 11:39
 3/7 A kérdező kommentje:
és egyébként ha csak kipróbálom..befestem..mennyi idő alatt nő le teljesen kb?
2012. ápr. 13. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez egy erős sötétbarna amit belinkeltél szóval nulla különbség lenne kb a hajszíned meg a festés között,pénzkidobás:) én világosabb barnát ajánlanék ebből,nézd meg drogériában az új garnier color sensation hajfestékeket az arany mahagóni szerintem szép lenne rajtad! Lenövesztés meg nem egy szép dolog,ha meguntad szerintem keress egy sötétbarna hajfestéket 1 hónap múlva és fesd vissza az eredeti hajszínedre! ha befested világosbarnára és bejön akkor meg elég 1-2 havonta befestened!
2012. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos az egy dolog, hogy a hajfesték képén gyönyörű színű haj van és más dolog, hogy neked milyenre fogja be a hajad a festék....Fontos, hogy milyen az alapszíned...A lenövés is egyénfüggő, van akinek 1hét után már töve van,van akinek csak 3 hét után...


Szerintem az első hajfestést érdeme fodrásznál megcsináltatni...

2012. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

és ez a szín..


[link]


kicsit világosabb..arany beütéssel :) sztem nagyon szép :)


amúgy köszi a válaszokat :D

2012. ápr. 13. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz világosítani a hajadon, felesleges festéket venni, elég a színező. Ezzel is lehet árnyalatot változtatni, viszont nem terheli meg annyira a hajat és nem feltűnő a lenövés.
2012. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!