Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem sosem lesz szép pattanás...

Nekem sosem lesz szép pattanások nélküli bőröm?

Figyelt kérdés

olyan sok emberrel találkozom akiknek se pattanások se semmilyen bőrhibájuk nincsen. hogyan csinálják? vagy genetika?alapozót semmit nem használnak..

nekem vannak pattanásaim, száraz a bőröm, hámlik állandóan hiába kenem bármivel is. kozmetikus sem segített. 20éves vagyok.

tippek?:(

el vagyok keseredve.


2012. ápr. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanez a bajom :(
2012. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is (: de gondoljatok arra, hogy nem vagytok vele egyedül, én is ezt teszem :)
2012. ápr. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 25 vagyok, többször jártam bőrgyógyásznál (magánban is), jártam kozmetikushoz és senki nem tudott semmi okosat mondani. Engem már nem vigasztal, hogy más is van így ezzel, mert érdekes módon egy ilyen emberrel sem találkozom az utcán.

Egyébként nekem is ilyen vacak a bőröm, megmosom és utána úgy húzódik meg hámlik lefelé, mintha muszáj volna. Ételallergia tesztre szeretnék majd elmenni, mert ez az utolsó mentsváram, de ugye a háziorvos/bőrgyógyász nem hajlandó elküldeni, így össze kell túrnom a pénzt rá.

Szóval azért kitartás, lehet te szerencsés vagy és kinövöd. Egyelőre úgy néz ki én nem voltam ilyen szerencsés, pedig már átléptem azt a kort, ahol már abba kéne maradnia a dolognak.

2012. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható a Zineryt nevű oldat. Nekem már az első hét után segített, sőt még az egyik rokonomnak is aki 13 éves. Próbáld ki !
2012. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!