Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy anyukám...

Mit tegyek, hogy anyukám megengedje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

13 éves lány vagyok. Nagyon tetszenek a színes hajak. Mondtam anyukámnak, hogy nyárra szeretnék egy ilyet :

[link]

de nem engedi meg.. pedig nem festetni akarom hanem olyan habot vagy valami olyasmit, hogy azért sokáig látható legyen. Szerintetek mivel vehetem rá, hogy meg engedje?


2012. ápr. 8. 14:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi... jó ötlet :)
2012. ápr. 8. 21:55
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia! ezt nem okításnak szánom, csak gondolkozz el rajta. :)


én is 12-13 évesen akartam ilyen színes hajakat - rózsaszín, tűrkízkék - volt is, színezékkel, volt amit kilehetett mosni - de végül így 15 éves fejjel lettem csodaszép aranyvörösből vöröses-szőke. amikor először csináltam, nagyon jó érzés volt, utána jött az, hogy fúj lenőtt és undi, így bennevagyok az ördögi körben + a hajam is tönkrement majdnem.


szerintem ha ilyent akarsz, abban a Chairles vagy milyen bizsus boltban ami mostanában tűnt fel kapni csattos póthajat ilyen tincseket színesben. azokat próbáld ki, nem fog látszani hogy mű, és nem is teszi tönkre a hajad, és sokáig látszani fog, amíg az anyaga bírja ;)

2012. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötlet.. már a festés kiment a fejemből.. inkább a csattos póthaj .. :)
2012. ápr. 9. 17:31
 14/14 Doreesz*_* válasza:
hát végül is vannak olyan hajfestékek amik kimoshatóak vízzel....ha hajat mosol kijön és ha szeretnéd akkor vissza festheted :)
2012. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!