Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy anyukám...

Mit tegyek, hogy anyukám megengedje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

13 éves lány vagyok. Nagyon tetszenek a színes hajak. Mondtam anyukámnak, hogy nyárra szeretnék egy ilyet :

[link]

de nem engedi meg.. pedig nem festetni akarom hanem olyan habot vagy valami olyasmit, hogy azért sokáig látható legyen. Szerintetek mivel vehetem rá, hogy meg engedje?


2012. ápr. 8. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szörnyű, tipikus butafejü lányokon szoktam ilyet látni. Nem csodálom, hogy nem engedi.
2012. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer megköszönöd, hogy nem engedte.
2012. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem azért mondom,hogy anyukád pártját fogjam de 13 évesen nagyon fiatal vagy és ne csodálkozz ha nem engedi.Ezzel a hajjal már ne is haragudj de komplett id*ótának fognak nézni az emberek.De vannak ilyen hajszínezők amiket ha ráfújsz akkor folyamatosan kopnak.Kérhetsz tőle próbaidőt is,hogy pl.: 1 hónapig jól fogsz viselkedni,kitakarítasz,jól tanulsz stb.


Sok sikert!:-))

2012. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg fogod neki koszonni egyszer,hogy nem engedte meg. Hidd el, meg ha nem is festetni akarod, a habok is tokre karositjak a hajat. Egyebkent meg szerintem sokkal szebb,ha egy lanynak dus,szep formaju,apolt hajkoronaja van,minthogy ilyen szines sz.ar :)
2012. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen...
2012. ápr. 8. 16:51
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok buta fejű csak azért mert tetszik.

Most miért ne? Ha valakinek tetszik akkor tetszen. Nem érdekel a véleményed, h buta fejűek, meg, h neked tetszik-e.

A kérdésemben sem az volt benne h nektek tetszik-e.

Bocs a nagy kicsattanásomért, de engem nem érdekel mások véleménye. Ha nekem tetszik akkor tetszeni is fog. :)

2012. ápr. 8. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukádnak. Hidd el, ilyen hajjal a tipikus üresfejű lányok járnak, ráadásul rengetegen beszólnának miatta, és a hajad is tönkretenné. Egyszer megköszönöd neki, hogy lebeszélt!
2012. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jól van.. akkor nem lesz..

Azért köszi a válaszokat.

2012. ápr. 8. 18:25
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem vannak ilyen színes tincspóthajak,amiket csak felcsatolsz,vagy ilyesmi..(bár szerintem sem szép, de te tudod)
2012. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

próbáld meg inkább hennával festeni a hajad. az nem lesz ilyen látványos de a vörös és a barna,fekete árnyalata érhetőek el (sötét színek indigóval keverve.) kicsit macerás de ez legalább nem károsítja a hajad,hiszen a henna és az indigó is növényi eredetű, így anyukád biztos megengedi. olvass utána neten ha tetszik az ötlet. *.*

(arra vigyázz,hogy ne henna tartalmú hajfestéket,hanem 100%-os tisztaságú növényi henna/indigó port vegyél)

2012. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!