Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajos hajpakolásban...

Ricinusolajos hajpakolásban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van, és már nagyon sokat elolvastam, de még mindig nem vagyok benne biztos, hogy is csináljam. Ha jól tudom meg kell melegíteni, de azt nem tudom mennyi kell belőle. Magában rakjam a hajamra, vagy keverjem össze tojássárgájával? Azt is olvastam, hogy valaki étolajjal keveri össze. Hogy a jobb? Be kell fóliázni a hajat és hajszárítózni kell? És miután eltelt pár óra, csak sima vízzel mossam le, vagy samponnal?

2012. ápr. 4. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp csinálja, kísérletezz, neked hogy a legjobb, ami a mennyiséget illeti, azt is csak te tudhatod, nem írtad, mekkora hajad van. A csak vízzel való kiöblítést illetően rá fogsz jönni, hogy hülyeséget kérdeztél, amint megtapasztalod, milyen agresszív egy anyag:D
2012. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak magában szoktam használni, kb egy 30 g-os üvegcse harmadát használom el egy alkalommal. Én befóliázom, rá sapka, és úgy hagyom egész éjszakára. Én baba samponnal szoktam kimosni, általában kétszer kell kimosni, hogy az összes olaj kijöjjön.
2012. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy használom hogy: három evőkanál ricinus, és másfél evőkanál étolaj.Felteszem, hajszárító és zuhanysapi rá. Majd rajta hagyom 5-6 órát és lemosom, általában kétszer szoktam átsamponozni utána az öblítés végén meg hideg vízzel befejezem a műveletet .
2012. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!