Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a hajvasalásról?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve vasalom a hajam, az utóbbi 1 évben napi szinten. iszonyatosan eltöredezett tőle a hajam már nagyon csúnya, ezt többen is megjegyezték, fodrász is mondta, ha nem hagyom abba nagyon rövidre kell levágni.. régebben szögegyenes derékig érő hajam volt meg meg néhány éve begöndörödött. SEMMI KÉPPEN nem megyek ilyen hajjal az utcára..:DD elhatároztam hogy nem vasalom április 1.től. ez a 4. nap hogy nincs kivasalva de azóta végig össze van fogva.. amit nem annyira szeretek:/ ha kiszárítom, reggelre begöndörödik.. valakinek valami ötlete, hogy szokjak le róla?:S nagyon megköszönném!:)
2012. ápr. 3. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, az sajnos nincs, de viszonylag egyenes lesz a haj. Nem annyira, mintha kivasalnád, de egyenes. Régebben néztem egy ilyen videót, abban a végeredmény is benne volt, de azt nem találom. :S
2012. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, annyi különbséggel, hogy nekem nem totál göndör, hanem hullámos:) Nekem ezzel semmi bajom nem lenne, csak a vasalástól szebbnek tűnik a szerkezete, és ha megszárad vasalás nélkül, nagyon látszik, hogy már csúnyácska és így a hullám sem olyan. Szóval én csakis ezért használom, nem trendiségből. Viszont egy-két tanácsot tudnék azért adni, ha semmiképp nem akarod elhagyni a használatot. MIndenképpen használj balzsamot, pakolást, ha lehet, akkor változtasd a termékeket, ez nagyon fontos, mert ha egyet megszokik a haj, akkor nem teszi mindig olyan széppé, mint az első pár használatnál. A másik talán legfontosabb, akármennyire is szereted a hosszú hajat, bizonyos időközönként vágasd vissza..ha csak pár centit is...megerősödik tőle a haj, gyorsabban nő, és láthatóan szebb lesz:)A másik trükköm, ha nem akarok vasalni, viszont egyenes hajat szeretnék, a beszárítás:) Nekem anno fodrász mutatta, hogy körkefével is tök szép egyenesre is meg lehet szárítani,már rögzült a mozdulat :) és sűrűbbnek is tűnik a haj:)Szárítás végén még lehet akár a hajvégeket szérumokkal ápolni..ha nagyon szálkás. Természetesen ilyen ragacsos lakkokról le kellene mondani. Hát remélem tudtam segíteni:) Nagyonis ismerős a probléma:) Sok sikert;-) üdv.
2012. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is olyan mint a hajfestés. Körülbelül 3-4 éve festettem a hajam sok színűre, szőkítve is rengetegszer volt meg vasalva. Láttam mennyire undorító a hajam ezért lejjeb vágtam a hajam vállig, abba hagytam a hajvasalást és a hajfestést már 3 és fél hónapja. Néha el kap a kísértés hogy fessek hajat, de sikerül nemet mondanom rá. Ezalatt a majdnem 4 hónap alatt rengetegett változott a hajam. Sokkal puhább, fényesebb és gyorsabban is nő. Tehát a hajam egészsége motivált

18L

2022. jan. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!