Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék leszokni a köröm...

Hogy tudnék leszokni a köröm rágásról már 10 éve nem tudok megálni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kösd le a kezed valami mással, pl. firkálgass. Voltaképpen ez is pótcselekvés, de kevésbé feltűnő és kellemetlen, mint a körömrágás. A firkálgatásról pedig leszokhatsz úgy, hogy átszoksz valami még kevésbé ártalmas pótcselekvésre, mondjuk rajzolgatsz... és így tovább. (A végén még az is lehet, hogy profi rajzos lesz belőled.)
2012. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akaraterő. Muszáj lesz,az ismerősömnek körömrágás miatt lett bélférge.Mérlegeld...
2012. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta találj ki helyette valami pótcselekvést.Ha lány fesd ki,reszeld le szépen a körmödet és akkor már sajnálni fogod ha lerágod.
2012. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Műköröm.Legalábbis nekem az vált be.

Ha van pénzed rá, akkor menj el körmöshöz, és ha elkezd nőni alatta, akkor utána már nem fogod rágni, hanem azt tartod rendben.

De ha nincs rá zséd, akkor vegyél felragyasztható műkörmöt, meg egy jó ragasztót, és azzal is kihúzod(1-2 adaggal) 3 hétig, amíg megnő alatta.

2012. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vok,

Jesszusom! Az eszembe se jutott, hogy fiú lehetsz!:)

2012. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor így:

[link]

[link]

[link] Jó kis motiváció lehet!

Ha fiú vagy, akkor pedig keress rá a körömrágásra és nézz képeket!Én nem keresek rá, mert undorító képek vannak.(Ez persze a lányoknak is bejöhet, mint motiváció...)

2012. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is rágom, 15 éve. Volt már festve is, direkt körömrágás elleni rossz ízű körömlakkal. Nem zavart, lerágtam. Én is szeretnék leszokni, de igazából szeretem rágni. Nem szeretni kell, hanem AKARNI. Én még nem akarom eléggé úgy látszik. Ha akarnám, abbahagynám egyik napról a másikra.


25/N

2012. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!