Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a hajvasalásról?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve vasalom a hajam, az utóbbi 1 évben napi szinten. iszonyatosan eltöredezett tőle a hajam már nagyon csúnya, ezt többen is megjegyezték, fodrász is mondta, ha nem hagyom abba nagyon rövidre kell levágni.. régebben szögegyenes derékig érő hajam volt meg meg néhány éve begöndörödött. SEMMI KÉPPEN nem megyek ilyen hajjal az utcára..:DD elhatároztam hogy nem vasalom április 1.től. ez a 4. nap hogy nincs kivasalva de azóta végig össze van fogva.. amit nem annyira szeretek:/ ha kiszárítom, reggelre begöndörödik.. valakinek valami ötlete, hogy szokjak le róla?:S nagyon megköszönném!:)
2012. ápr. 3. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
használ hajpakolást,hővédőspray-t meg ilyeneket...
2012. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

használok, de nem nagyon segít.. hajvasalás előtt mindig befújtam hővédővel..

esetleg még valakinek valami házi praktika, ami ápolja, erősíti a hajat?:)

2012. ápr. 3. 15:42
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő hajam volt pár évvel ezelőtt.. Naponta 3 szor kivasaltam, és annyira tönkre ment, hogy a vállamig le kellett vágni. Ha már töredezik a hajad, azt nem tudod megmenteni, le kell vágni. És szerintem ha levágják, onnantól te sem fogod akarni kivasalni.

Egyébként amióta nem vasalom a hajam, tök szép és egészséges. És mindenki azt mondta hogy sokkal jobban áll a picit hullámos, és sokkal természetesebb is. Amióta nem törik festhetem olyan színűre amilyenre akarom, mert nincs semmi baja, teljesen egészséges. Úgyhogy nekem megérte abbahagyni a vasalást.

2012. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én nem vasalom mégis nagyon durván töredezik a hajam...szoval ez szerintem nem csak attól függ

próbűálj meg ilyen hajvitaminokat szedni, azok talán megerősítik

2012. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm:))

megpróbálom nem vasalni de így komolyan borzalmas..:D

inkább összefogom ha suliban vagy valahol vagyok itthon meg kiengedem mert állitólag az sem tesz jót ha mindig össze van fogva mert akkor abban a pontban is megtörik.:) azért lehet ha majd megnő akkor egyenesedik is..:)

még annyit, hogy aki abbahagyta a vasalást, mennyi idő után nőtt meg? (vágás után)

2012. ápr. 3. 16:06
 6/13 anonim ***** válasza:
én már február 23. óta nem vasaltam, előtte én is mindennap...egyszerűen csak el kell határozni, hogy nem és kész :DD
2012. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy mért ciki vagy kellemetlen az valakinek ha nem szög egyenes a haja. Nekem is van egy barátnőm,akinek olyan gyönyörű göndör fürtjei vannak,hogy álmodni nem lehet szebbet és minden nap kivasalja,mert ez a trendi...naés ha kicsit hullámos? Szépen beszárítod és kész,biztos,hogy nem olyan borzalmas,mint ahogy leírod,csak máshoz vagy szokva és furcsa. A töredezett részeket vágasd le,kérj a fodrászodtól hajápolási tippeket és ne vasald!Ezt "csak" el kell határozni!
2012. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


ésés. 17:00 ha február 23 óta nem vasalod akkor kiengedve hordod?:D

2012. ápr. 3. 20:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el. Az egészséges hosszú hajhoz elengedhetetlen, hogy megszeresd a hajad természetes állapotában és ne formázd se hővel (a hajszárító is ide tartozik, annyira nem káros, mint a vasaló, de ez is rossz), se hajlakkal, habbal és egyebekkel.

Nekem is sokáig tartott elfogadni, hogy göndör/nagyon hullámos a hajam. Ha szeretnéd mégis valahogy rendezettebbé tenni, fond be, akkor szép hullámos lesz. Göndöríteni is lehet hő nélkül. Valamilyen szinten egyenesíteni is, pl. így: http://www.youtube.com/watch?v=yeT8_FJW4Vo

2012. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és mi lett ezzel a hajjal? a videóban? mert végeredmény nincs:)
2012. ápr. 3. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!