Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek így megnőhet a...

Szerintetek így megnőhet a hajam? Bővebben.

Figyelt kérdés

Most nagyon elhatároztam magam,hogy meg akarom növeszteni a hajam.Alapjáraton nagyon hullámos a hajam,de nem szép hanem össze-vissza áll minden tincsem és olyan mint egy oroszlánnak szal elég gáz.Egyébként kb 13-14 évesen kedtem növeszteni az akkor rövid hajam és kb 15 éves koromra vállig érő lett,ekkor kezdtem el vasalni,mert utáltam,hogy ennyire oroszlán hajam van.6 éven keresztül napi szinten vasaltam és nem is nőtt meg vállig érőnél hosszabbra hiába teltek az évek,tört is.Tavaly le lett vágva rövidre szóval most az állam alá ér,de nagyon szeretném megnöveszteni legalább vállig.Ma elkezdtem használni ricinusolajat is amitől szép fényes lett és eldöntöttem,hogy nem vasalom a hajam,(max nagyon ritkán)inkább felkötöm az egészet karmos csattba mivel kiengedve gáz bármit csinálok vele:D Szerintetek így 1-2 éven belül megnőhet,ha abbahagyom a vasalást?Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata,hogy a vasalás leállása után jobban nőtt a haja?

21/L


2012. márc. 23. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fog jobban nőni a hajad vasalás nélkül,de tény,hogy nem fogja tönkre tenni a sok vasalás.Nagyon nem jó a hajnak ha minden nap kivasalják.Csodálkozom,hogy nem ment teljesen tönkre a hajad.

A göndör haj nagyon szép,főleg ha hosszú.

Én nem vasalom a hajam,de kicsivel több mint 1 év alatt fül alatti haból a hátam közepéig ért.Viszont én nagyon sokszor lágyan,kiengedve hordom,hogy a levegő átjárja( nekem is olyan bekunkorodós,szanaszét álló a hajam) és én minden nap eszem 1 kis kávéskanál élesztőt. Az lesztő erősíti a hajat,és csökkenti a hajhullást.Rengeteg vitamin van benne.

2012. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a hajvasalótól nem nőtt, mert 2 éven keresztül naponta többször is kivasaltam. Havi 1 centit nőtt akkor is, mikor leálltam vele, mert a károsodott része folyamatosan letörött és tiszta száraz volt. Mindig járhattam fodrászhoz. Kb 1,5 év múlva lenőtt az egész az államig, elmentem vágatnia végéből, hogy teljesen csak az egészséges hajam maradjon és onnantól kezdve növekedett jelentősen. Most, hogy nem használom, havi 2,5-3 centit nő.
2012. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a Gliss Kur olajsamponját használom, ami szálkásodásra való hajra van kifejlesztve, mert mindig a hajvégeim álltak összevissza és ezért vasaltam a hajam azóta abszolút nem vasalom. Ha neked akkora csodát nem is művel,mert göndör a hajad nagyon,de valamit enyhíthet rajta,meg használj hajvégápolót, az is nagyon jó a Gliss Kurnak, meg a ricinussal se nyúlhatsz nagyon mellé...pakolgasd be néha, és kerüld el a hajvasalást. 1,5-2 havonta vágass a végéből...és szerintem akkor egy idő után beindul a növés. Mellette igyál sokat, és a mozgás is jót tesz a hajnak, masszírozd a fejed...és étkezz rendesen.:)
2012. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :) Hát remélem meghálálja majd a hajam,hogy nem vasalom:) viszont kiengedni nem engedem ki,mert borzalmas:D
2012. márc. 24. 20:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként póthajaztam is egy időben,de meguntam,a sajátomat akarom,hogy szép hosszú legyen,arra büszke is lennék :)
2012. márc. 24. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el megfogja :))
2012. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!