Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megnőhet még a hajam? (többi...

Megnőhet még a hajam? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 éve festetem a hajam, egyszer volt szívatva. Mikor legutóbb voltam fodrásznál a mellig érő hajamat levágta vállamig érőre:( (annak ellenére,h. mondtam annyit ne..)

2 hónapja szedem a Revalid kapszulát és egy héten kétszer ricinus pakolást teszek rá. Egy hónap alatt nőtt 2 cm-t, csak sajnos nagyon törik a sok vasalástól..:S (tudom,h. abba kéne hagynom de ha nem vasalom nem áll sehogy..) Vágatni nem szeretnék a végéből mert így is elég rövid.. Tudnátok valamit ajánlani,h. ne törjön ennyire?

Köszi.

20/L


2012. márc. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Őt ajánlom, nekem nagyon jó:) [link]


ricinust, revalidot én is használok, de a kovaföld kapszula is jó. A ricinust hagyd rajta egész éjszakára, úgy, hogy egy sapit húzol a fejedre, és mielőtt felkened melegítsd meg egy kicsit az olajat:) Talán a bánfi hajszeszt is próbálhatod, serkenti a vérkeringést =)

Én szedtem a Dr. Lenkei multivitamint (erős) attól durván nőtt a hajam, és a körmöm. igaz, hogy 13.000Ft :S és én fáradékony voltam tőle.:S Remélem tudtam segíteni:)

Jajj de a balzsamot komolyan próbált ki, az első hajmosás után puha lett tőle a hajam, ez a töredezésre nagyon jó:)

2012. márc. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki vasalja a haját, tudja, hogy abba kéne hagyni, de higgyük el, hogy az övé nem áll sehogy vasalás nélkül. Meg fogja köszönni a hajad, ha abbahagyod, és biztosan áll valahogy vasalás nélkül is:) Ne tedd teljesen tönkre!
2012. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát így tuti nem lesz hosszú hajad se nagyon, szép meg semmiképp.

A hosszú haj meg csak akkor szép, ha nincs széttörve meg égetve.

Vágass egy normálsi fazont, ami a természetes állapotában is kinéz valahogy, ne az idióta divatfazont, ami "csak vasalva áll valahogy". Meg talán szokd meg a természetes változatodat is a tükörben, tetszik vagy sem. És a töredezett hajtól is muszáj megválnod, az meg annyi, amennyi, bízd a fodrászra.

Utána elkezdheted a hajnövesztést, sok vitamint egyél, háromhavonta vágass a hajadból, és heti egyszer dobj fel egy hajpakolást, ha csóró vagy, ajánlom a Kallost, ha többet is megengedhetsz magadnak, akkor keress egy hajtípusodnak való professzionális szert.

2012. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. Megpróbálom hanyagolni a vasalást. Visszafestettem barnára eddig szőke volt. Nem viselte meg eddig a vasalás sem a festés csak múltkor a végeit leszívattam és az eléggé megviselte. :S nyúlik, törik.. stb.

ekkora volt:

:(


[link]


ekkora lett:


[link]


azt mondta a fodrász,h. 2cm-t vág belőle, gondolom megszaladt az olló a kezében.. :')

2012. márc. 16. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy ilyen tini hajad volt, akkor ezért nem állt sehogy vasalás nélkül:) No, így sokkal jobb, meg legalább "tiszta lappal" kezdhetsz, hogy ilyen rövid. Ne vasald, hanem ápold rendesen.
2012. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!