Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így is megnőhet a hajam...

Így is megnőhet a hajam mondjuk derékig?

Figyelt kérdés
Elég vékony szálú, és nyáron a fele kihullott, vasalom, de használok hővédőt, ricinusolajas-olívaolajas pakolást. 3 havonta egy centit vágatok a végéből, festetem is, de növöget. A végei sosem töredezettek. Megnőhet a vékony szálú, kevés haj is olyan hosszúra?
2012. jan. 13. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Húh én is ebben a cipőben járok nekem is vékonyszálú bár én nem vasalom hanem tupírorom de nem annyira de én is szaratném megnöveszteni és én is ricinusolajat meg 3 havonat fodrászat de a ricinus olajos pakolást csak 2 hete használom. Csak azért írtam mert ez a kérsés engem is érdekel jó hogy feltetted remélem sok válasz érkezik:D
2012. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem töredezett, akkor igen. Sajnos az én hajam nagyon rossz minőségű, fodrász után már pár nappal töredezett.. Úgyhogy én már lemondtam a derékig érő hajról. Amúgy sem áll jól mindenkinek, csak akinek erős a haja. (Attól, hogy vékony szálú a tied, még lehet erős, ezt élőben kéne látni.) Viszont ha hosszú is lesz a hajad,dús hajkoronád valószínűleg sosem lesz. (Attól még lehet szép hosszan.)
2012. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én egészségesnek találom, kívül legalábbis tuti az. Belülről nem tudom. Vagy ilyen nincs, hogy kívül egészséges, belül károsodott? :D Na mindegy. Mindig nagyon fényes, nagyon selymes, teljesen elégedett vagyok vele, annyi a bajom, hogy 2 naponta mosnom kell. Igen, dús sajnos nem lesz, pedig lehetett volna... Nyáron rengeteg hajam kihullott. Azok visszanőnek valaha?
2012. jan. 13. 23:51
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Simán megnőhet. Bár én nem teszem ki semmi kémiai hatásnak a hajam, de nekem is vékony szálú és lehetne sokkal dúsabb is.

Én is ricizek :) A párom fodrász és ha látja, hogy kezdene töredezni a hajam, akkor mindig levág belőle 2-3 centit(kb 3-4 havonta).

1-2 centi hiányzik már csak a derékig érő hajhoz.

2012. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Mitől hullott ki a hajad nyáron? Attól is függ, hogy visszanő-e.

Ha nem törik a hajad, akkor attól, hogy vékony szálú még megnőhet derékig érőre. Csak valószínűleg nem lesz olyan szép, ha tényleg a fele kihullott. Minél hosszabb egy haj, annál kevesebbnek tűnik.

Szedj valami hajvitamint, attól lehet egy kicsit vastagabbak lennének az új szálak, esetleg segítene a kihullottakat újranöveszteni.

2012. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mert be volt gyulladva a mandulám. Miután kivették, utána még sokkal jobban hullott, de aztán megállt és már most sem hullik, csak amikor hajat mosok és vizesen kifésülöm. Akkor jön pár szál, de az még belefér. Szóval így néz ki a hajam (nem túl jó minőség), ez egy 2 hónapos kép, azóta már valamennyit nőtt. [link] Azért nem olyan vészesen vékony, ugye? Mondjuk most, mintha egy kicsit ennél ritkább lenne. (és még mielőtt valaki megjegyezné, igen, volt már fent egyszer ez a kép! :D)
2012. jan. 14. 10:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ez simán megnőhet derékig érőre!! Teljesen egészségesnek néz ki a hajad és még kevésnek vagy vékonyszálúnak se mondanám! Irigyellek nekem sosem volt még ilyen hajam sem, nemhogy ennél dúsabb..:D
2012. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hűű... nagyon szép *-*
2012. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg vékony szálú és nincs túl sok hajam sajnos, bár ennek is megvan az előnye. :D

Köszönöm :))


És szerintetek kb. mennyi idő alatt nőne meg derékig? 4-5 év?

2012. jan. 14. 16:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan vékony, simán megnőhet. :)

Szerintem kb. 2 év alatt.

2012. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!