Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok a büdös hajamra?

Mit javasoltok a büdös hajamra?

Figyelt kérdés
Nagyon büdös. Még néha a barátnúm is megszól, hogy mossam ki. Minden nap mosom, de 1 nap után már tocsog a zsírtól, és bűzlik. Nincs hosszú hajam, olyan 6-7 centis. Már kipróbáltam vagy 5 féle Schauma sampont, meg Nizoral gombaölőt is, meg Revitát is. Semmi sem segített, ugyanolyan korpás a mosás után 1 órával, és renttenet büdös. Minden nap mosnom kell, hogy a bnőm ne zaklasson emiatt. Menjek bőrgyógyászhoz?
2012. márc. 11. 23:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen nézesd meg bőrgyógyásszal. Az egyik ismerősömnek kicsit el kezdett korpásodni a haja és vmi fertőzést állapítottak meg úgy tudom. Lehet bakteriális vagy gombás eredetű esetleg, tök mind1. Utána már parából sem használta senki fésűjét csak a sajátját...

Lényeg h ez nem normális állapot és könnyen kezelhető.

2012. márc. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Bloody Death válasza:

Én minden hét vasárnap estéjén leborotválom. Az a tuti. :)

Soha életemben nem szerettem a hajam, de az elött nekem is hamar korpásodott, ill. zsirosodott. Meg 18 éves koromban nagyon elkezdett hullani a fejtetömről a hajam. Szal elég rendesen kopaszodtam. De így semmi sem kátszik, és a közérzetem is sokkal jobb.

2012. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is ez lesz. 27 vagyok és egy kicsit én is kopaszodom, de szerencsére nem a fejtetőn, hanem kétoldalt. De még nem annyira, hogy nullással kellene közbeavatkozni. Az más kérdés, hogy mivel ennyire zsíros és büdös, lehet én is a nullásgép felé fogok orientálódni:).
2012. márc. 12. 08:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy hajgyógyász! Ha nagyobb városban élsz, akkor menj el egyhez, megnézi a fejbőrödet, így látatlanban valami gombás fertőzésre gondolok. Add rá sampont. Ha nincs akkor meg bőrgyógyász. Ha leborotválod a fejed, ha nem, akkor is menj el egy dokihoz.
2012. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!