Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok a büdös hajamra?

Mit javasoltok a büdös hajamra?

Figyelt kérdés
Nagyon büdös. Még néha a barátnúm is megszól, hogy mossam ki. Minden nap mosom, de 1 nap után már tocsog a zsírtól, és bűzlik. Nincs hosszú hajam, olyan 6-7 centis. Már kipróbáltam vagy 5 féle Schauma sampont, meg Nizoral gombaölőt is, meg Revitát is. Semmi sem segített, ugyanolyan korpás a mosás után 1 órával, és renttenet büdös. Minden nap mosnom kell, hogy a bnőm ne zaklasson emiatt. Menjek bőrgyógyászhoz?
2012. márc. 11. 23:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ezt mindenképp mutasd meg vmi orvosnak lehet a fejbőröd vagy a hajad a ludas igazából mind1 ez nem egy rossz tulajdonság sztem hanem vmi tuti okozza. Ha az orvosok se tudnak mit mondani akkor marad a 0-s gép
2012. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát a bőrgyógyász erősen ajánlott igen.


Megmondom őszintén az én hajam is nagyon hamar zsírosodik. Naponta mosom éppen ezért. Mondjuk én nem tapasztaltam, hogy büdös lenne. Szólni sem szólt még senki :D


Esetleg a H&S citromos verziót próbáld ki! Nekem az vált be.


21F

2012. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász, egyértelműen.
2012. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet marad a nullás, csak elég carul áll, elállnak a füleim. De legalább macsós leszek akkor. Előtte megpbálom azért a bőrgyógyászt. Az sem jó ha minden nap mossuk, mert sokkal zsírosabb lesz a hajunk, de sajnos én rá vagyok kényszerítve a csajom által.
2012. márc. 11. 23:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy én hyperhidrózisban szenvedek, tehát kegyetlenül izzad a lábam és a tenyerem, hogy lehet ezért izzad a fejbőröm is. Azzal meg nem lehet mit csinálni.
2012. márc. 11. 23:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Kétség kívül bőrgyógyász. Addig meg próbáld ki a patikai kénes sampont.
2012. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az izzadásra igyél levendula teát, de amúgy ez akár hormonális zavar is lehet... Amivel lehet mit kezdeni, szóval nem fog megártani az az orvos.
2012. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, ez lehet valami hormonális probléma is, szóval egy kivizsgálás mindenképp indokolt. Én azért mentem bőrgyógyászhoz, mert nagyon hullott a hajam, kiderült, hogy a cink a szervezetemben a béka popója alatt van.
2012. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nullás gép, aztán dörzsölt be a fejed hónalj stifttel.
2012. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó hajápoló spray-k, amiknek finom illatuk van.Nekem a Gliss kur vált be.
2012. márc. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!