Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit javasoltok? Szintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit javasoltok? Szintén ezzel van problémátok?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy ha a péniszem merev állapotban van, akkor felül 16cm, de ha nem merev, akkor nem éri el az 5 cm-t se. Mit tegyek? Normális ez? Tornaóra után is úgy szégyellem magam a zuhanyban a többiek előtt. Csajommal már volt ez-az, de még szex nem, de akkor is furcsán érzem magam elotte, ha le kell vetkőzni, és a farkam csak 5cm. Ti is így vagytok?
2012. márc. 10. 20:09
1 2
 1/13 zseni001 ***** válasza:
?!
2012. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak akarnám tudni, hogy normális-e ez, mert érdekes..
2012. márc. 10. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
Normális, én is pont így vagyok vele.Merev állapotba nekem is 16cm de egyébként meg összemegy.:D
2012. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jelen! :D

De a csajod elott sztem felallna...

2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
normális, nyugodj meg :)
2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hát ez így olyan szar.. -_- .. nem akarom én ezt.. :D .. amúgy 17 éves vagyok, és te mennyi vagy? téged ez nem zavar?
2012. márc. 10. 20:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, az biztos, hogy felállna, de bizonyos "aktivitás" után "lekókadna" amúgy is :D
2012. márc. 10. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:
De hát nem mindegy hogy lankadtan milyen? Úgyis az a lényeg hogy utána álljon és működjön rendesen.
2012. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szevasz tesó ,üdv a klubban!

Hallod nekem is ez a helyzet ,komolyan idegesít a meccsek utáni zuhanyzás,sokszor ez miatt nem tusoltam le ott csak otthon.Nekem szerintem lankadtan csak 4 cm , mereven meg 16 mint neked.

De hallottam ilyenről ,hogy van ilyen húspénisz ami nyugodt állapotban is akkora majdnem mint mikor merev, és a másik a mienk az a vérpénisz ami vagy 3X kisebb mint mereven .Sajnos ez van ..de megbékéltem vele .tedd te is ezt .úgyse lesz jobb :)

béke tesó

2012. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
szia! bár én lány vagyok, mégis írok neked, hátha segít valamit(: az én párom is hasonló cipőben jár, mint te. 16-17 körüli mereven, és kb. 6-7 lankadtan. beszéltünk is már erről, hogy neki pici, ha összemegy, de ettől nem dől össze a világ. engem személy szerint abszolút nem érdekel, hogy mekkora alapjáraton, pisilni 2 centivel is tudna:D először ős is feszélyezett volt előttem, de ma már teljes nyugalommal mutatkozik meztelenül akkor is, ha nincs harckészültségben. aki emiatt furán nézne rád, az hülye. szerintem ne érezd magad rosszul emiatt, főleg ne a barátnőd előtt.
2012. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!