Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használtok?...

Milyen sampont használtok? Szeretitek? Ha igen akkor miért? Balzsamból melyik fajtát?

Figyelt kérdés
Már olyan sokat kipróbáltam, de egyik sem jött be igazán.
2012. márc. 11. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Head&shouldersből a citrust, aztán egy idő után az nem szzuperált, akkor átváltottam a mentolosra, majd ha ez se működik, akkor visszaváltok a citrusra.:)

Nem balzsamot használok, hanem hajpakolást, nagyon királyakat lehet kapni szaküzletben, én 800 forintért vettem fél kilót, pár évig ki fog tartani.

2012. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bojtorján-zsíros hajra való

babasampon sárgabarckos- normáls hajra való

vagy pedig schauma-7 gyógynövényes-normál/zsíros hajra..

2012. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

balzsam: az oriflamenek fésülés könnyítő balzsama.:)

2012. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
WU2-t, sokkal jobb mint az a sok kapitalista mocsok. Ti el is hiszitek hogy melyikben micsoda csodaanyag van, meg legalább 50 féle hajra, pedig csak a szine szaguk más, de jólvan támogassátok csak a mocskos kizsákmányoló kapitalizmust.
2012. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kallos száraz, töredezett hajra való sampont vagy head&schoulders sensitive sampont használok.

Balzsamból kallos tápláló, töredezett hajra való balzsamot használok és placentás hajpakolást.

Én elégedett vagyok ezekkel. :)

2012. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lidl-ben kapható Cien sampont. Olcsó, és nekem tökéletesen bevált, ha nincs vele bajom, akkor nem fogok sok száz forintért mást megvenni.

Bordó pumpás Gliss Kur balzsamot használok, amit nem kell kimosni, illetve pakolásnak fekete Gliss Kurt.

2012. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!