Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkék! Milyen hajfestéket...

Szőkék! Milyen hajfestéket használtok?

Figyelt kérdés
Márka, árnyalat, stb.?:)
2012. márc. 9. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig alfaparf milanot használtam, egész jó volt. Többféle színt kipróbáltam, de inkább a világos/hamvas szőkék tetszettek. Régóta fodrász festi a hajam, sokkal jobban ki tudják keverni szakemberek a festéket, hogy ne tegye úgy tönkre, mint a bolti dobozos.
2012. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Londa Natural jött be. A karamell szőke és a méz szőke árnyalatát keverem össze. Mivel hosszú hajam van egyébként is kellene a két doboz :), Így összekeverve pont az az árnyalat, amit szeretek.
2012. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha drogériában akarsz venni akkor:

[link]


ez nagyon szép színt ad sárgulás nélkül és tartós!

Mostanában viszont a fodrászboltokban lévő termékeket próbálgatom eddig 1 kivételével mindegyik jó volt:)

2012. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2012. márc. 9. 22:20
 5/7 fodraszcikkbolt válasza:
Szia! Én egy nagyon jó minőségű hajfestéket tudnék neked ajánlani. A neve Kin Prestige hajfesték ezt ha beírod a böngészőbe akkor a hajfesték márkáról többet megtudhatsz.Én borzasztóan meg vagyok vele elégedve,de rengeteg fodrász és magánember is ezt használja.Ráadásul remek árban van és akcióban is megtudod vásárolni,mert folyamatos akcióban van.
2012. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsónak:

Mostanában énis fodrászcikkekben veszek hajfestéket de még egy olyat nem találtam ami az én igényemnek megfelelő lenne, méghozzá hamvassszőke hajam van de nem az az igazi rikító szinte kékesfehér szín,olyan szürkés beütéssel ha érted mire gondolok. Plusz ha van is olyan árnyalata akkor csak az első hajfestésig, na olyat tudsz ajánlani?

2012. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jhaj nehari most nézem hogy 1 darab olyan festék 8 ezer ft akkor nem kell köszönöm:))
2012. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!