Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvilágosítás, segítség!?

Hajvilágosítás, segítség!?

Figyelt kérdés

Most ilyen a hajam (de szerintem már eléggé megkopott, mert karácsony előtt volt festve utoljára, ilyennel) [link]

Van már pár centis lenövésem és szeretném visszafeteni az eredeti színűre és úgy teljesen lenöveszteni (abba szeretném hagyni a festegetést), szóval az eredeti ilyesmi: [link]


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ,hogy tudnék otthon világosítani pár árnyalatot a hajamon szőkítő nélkül, a syoss hajvilágosítója bevállhat? És utána rámegyek egy világosabb hajfestékkel? Segítsetek légyszi...


2012. márc. 7. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá se kell majd menned világosabb festékkel. Szerintem egyből kihozza azt a színt amit szeretnél. Viszont a dm-ben kapsz festékeltávolítót ami garantáltan az eredeti hajszínedet hozza vissza(Colour B4)!
2012. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, jöhetnek még :) Azért gondoltam a syoss hajvilágosító+festés dologra,mert nem egyszer volt ezelőtt festve, úgyhogy szerintem a Colour B4 azért nem lenne jó...de nagyon köszi a választ! :)
2012. márc. 7. 08:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek melyiket próbáljam? Medium, medium plusz, intenzív?
2012. márc. 7. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Medium Plust próbáld!
2012. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!