Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm nagyon heges, gyulladt...

A bőröm nagyon heges, gyulladt és pattanásos! Leírtam majdnem mindent, segítség kéne?!

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok!Megjártam már rengetegszer a bőrgyógyászokat,kozmetikusokat....Sok mindent kipróbáltam! De semmi sem segített!Az arcom heges,mindig tele van pattanással, és rengeteg mitesszer is van rajta!!

Szégyenlem magam,már ilyen korban nagyon rossz!Munka ,párkapcsolat minden téren!!Gyógyszert nem szedhetek,egészségi állapotom miatt!:S Valami különleges dolog kéne!!Remélem van esély még!


2012. márc. 1. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Olvastam,hogy gyógyszert nem szedhetsz,ezalatt a fogamzásgátlót is érted? mert mit én szedek,az pont az aknék ellen is hat.Sajnos más tippem nincs..:(
2012. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos fogamzásgátlót sem!:S
2012. márc. 1. 20:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Voltál már labor vizsgálaton emiatt? Lehet, hogy vmi szervi probléma vagy hormonális.
2012. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
volt már itt egy hasonló kérdés mindenki írt szerencsétlen srácnak mindent , de nem használt , mikor válaszoltam neki pár nap múlva úgy hálálkodott mintha az életét mentettem volna meg.szóval.. húzd végig az ujjadat a homlokodon meg a halántékodnál , mit érzel? , nem a kidudorodásokra gondolok.
2012. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A talpamnál éreztem vmi fura érzést,amikor a halántékomnál huztam! :O Mintha zsibbadna! A homlokomnál meg igazából kellemetlen érzés! Miért? Mi segített a srácnak?
2012. márc. 1. 21:05
 6/18 anonim ***** válasza:
nem nem , zsíros volt nem , biztos hogy az volt mert attol vannak pattanások , és hogy ne legyen zsíros mosd meg az arcod szappanos vízzel amikor már érzed hogy nem száraz ,kb napi 5-6 x és pár nap múlva meg fogsz lepődni , de nem tusfürdő hanem szappan
2012. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rendben,kipróbálom!Mindegy,hogy milyen szappan???Dove??
2012. márc. 1. 21:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Az baj evvel a szappanos mosakodással, hogy ha mondjuk vmi szervi probléma áll a dolog mögött, a pattanások nem fognak eltűnni. Jobb lesz, szebb lesz, de a probléma nem szűnik meg. Én már 27 éves vagyok és a mai napig pattanásos a bőröm, már a bőrgyógyász is felírt mindenfélét, de csak enyhített az állapoton. Idő közben kiderült, hogy pajzsmirigy alul termelésem van, azt gondoltam, hogy ettől van minden, de hiába szedem rá a gyógyszert, semmi nem változott. Most ott tartok, hogy teljes hormonális vizsgálatot akarok kérni, mert szerintem nincs rendben valami. A Baba szappan a legjobb amúgy.
2012. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
az már teljesen mindegy.
2012. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szulfokoll kénes arclemosót ajánlom (gyógyszertárban kapható vény nélkül) illetve Zineryt oldatot (gyógyszertárban kapható, receptre kapható). Ha nagyon rossz a helyzet, akkor inkább az utóbbit ajánlom, hatásos. Nagyon remélem, hogy Te nyered a harcot a pattanásokkal szemben! :) Sok sikert!
2012. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!