Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium. Hogyan kell?

Szolárium. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Még sohasem voltam eddig szoláriumba, és nem akarok beégni. Nem tudom miért, de azt mondtam a barátnőmnek, hogy én is szoktam járni (tényleg nem tudom hogy miért mondtam, csak kicsúszott a számon), és megbeszéltük hogy jövőhéten elmegyünk együtt. Alapból szeretnék járni, szóval...

A kérdésem az lenne, hogy mi a szolizás menete? (lépésről lépésre)

15/L



2012. febr. 23. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Két féle szolárium létezik, amiből választhatsz.

Fekvő, és álló. Annyi a különbség, hogy az álló higinékusabb hiszen nem fekszel be senki után, (oké hogy takarítják de akkor is ) !

Minden ékszert vegyél le magadról, és a hajadat kösd fel úgy hogy ne lógjon rá a testedre.

Vetkőzz le, ha gondolod a bugyit hagyd magadon, de totál mesztelenre is vetkőzhetsz. A szemedet csukd be ha bemész mert valamennyire károsítja a sugár.

Több féle van, van ahol te indítod el gombbal, van ahol zsetont kell bedobni, az nem lesz ciki ha megkérdezed.

Először csak 5-6 percre menj be, mert ha még nem voltál, elég könnyen megeshet hogy leéghetsz.

2012. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az előző kb mindent leírt, de én hozzá tenném , hogy sminket, alapozót mosd le, és ha van nagyobb anyajegyed ami kitüremkedik azt ragaszd le a biztonság kedvéért.
2012. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek:)
2012. febr. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!