Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ledobja a hajam a rézvörös...

Ledobja a hajam a rézvörös fodrászfestéket. Mit tehetek, hogy ne kopjon ki teljesen?

Figyelt kérdés

Fél évig nem festettem, most megint festem.

Ha hatóidőn túl hagyom a hajfestéket jobban magába szívja?

Esetleg tehetek valamit még amitől tartósabb lesz?


2012. febr. 28. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha tovább hagyod se lesz jobb...de kipróbálhatod, ha 5-10 percet tovább hagyod milyen, de inkább 5 percet.

Vannak színvédő balzsamok, elvileg azok nagyon jók.

Anyukám az Elseve piros tubusos színvédő samponját vagy balzsamját dicsérte nagyon, meg fodrászkellékesnél is lehet tuti kapni olyat, ami jó. Tuti tudna ajánlani.

Amúgy milyen az alapszíned? És milyen hamar dobja le? Hány mosás után?

2012. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha havonta fested a hajad, akkor célszerű akkor újra festeni, ha már látod, hogy kezd kopni....hogy ha már nem olyan intenzív a színe, akkor újra festeni...és szerintem 3-4 festést után már jobban megmarad a színe.

Előző voltam.

2012. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Felül a lenőtt részeken szépen befogja a festék, és nem is dobja le, de azokon a részeken ahol barnára (eredeti hajszínem) volt régen festve ott ledobja..

És színvédő termékeket használok/használtam eddig is, amit fodrászkellékesnél vettem.

Voltam fodrásznál, ő azt mondta h a festék nem is fogja befogni, mert annyira sérült és meg kell várni, amíg lenől.

Most hajszínezőn gondolkodom, ha találok megfelelő árnyalatot, csak ugye az rézvörösbe nem nagyon található..

2012. ápr. 3. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!