Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elképzelhető, hogy egyszer...

Elképzelhető, hogy egyszer divatba jön az hogy a nök teljesen leborotválják a hajukat?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy egyszer "meg fogjak unni" a nők a hosszú hajat és vagy fiús haj méretben, vagy kopaszon fognak járkálni? Van ennek valami előjele? El tudnál képzelni egy olyan világot ahol a "szép nő" ideálja haj nélküli, vagy ez a "megszokott? És mit reagálnál arra, ha nőknek egyszer ugyanúgy kötelező lenne a nullás gép mint a férfiaknak a sereg miatt?
2012. febr. 12. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Én férfiként és hosszú haj rajongóként valószínűleg kasztráltatnám magam. Nem tudok nőként tekinteni arra akinek nem ér legalább vállig a haja.
2012. febr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

15:11


Régen én is így volt ezzel, de aztán rájöttem, hogy a belső a legfontosabb, attól hogy valakinek nincs vagy nagyon rövid a haja még lehet jó ember


Különben is, itt van ez a színész nő, no akkor a jelenet végén ö mar többé nem lenne nő? Márpedig csodálatos színész és nő is egyben! http://www.youtube.com/watch?v=KOhBlCuKSBQ

2012. febr. 12. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért húztál le azért mert kiírtam az én saját véleményemet. Ezt kérdezted, ha bólogató bohócok kellettek volna, akkor ne ide írj legközelebb.


35 éves férfi vagyok, megvan a kialakult preferenciám nők terén. Mint ahogy a nők egy része ki nem állhatja a bajszos pasikat vagy a nagyhasú családapa típust vietnami papucsban, pontosan ugyan úgy én sem szeretem a tépett tüsi frizurát nőnél és a kopaszságot sem. Aki pedig azért lepontoz mert kifejtem az egyéni véleményemet (ami nyilván az enyém és senkinek nem kell magáévá tennie) az bek@phatja.


Azt pedig hogy ki nő és ki nem nő a nemi szerv dönti el amely a láb között van, illetve manapság már az sem egyértelmű. Lehet tökéletes testű valaki számomra nagyon nem jön be ha kopasz és nem tudok rá nőként tekinteni. ÉN, nem más, én. Ez az én véleményem csupán.

2012. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

15:35


Igazad van, elnézésed kérem, intoleráns voltam

2012. febr. 12. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt a válaszod és azon kevesek közé tartozol akik beismerik ha hibáztak. Én pedig erősen fogalmaztam, nem kellett volna vulgárisnak lennem. A mondandóm lényegét fenntartom, de elnézésedet érem a közönséges hangnemért.
2012. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

15:41


Semmi gond, én is elfogadom! :)

2012. febr. 12. 15:42
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem max párszáz év múlva :D
2012. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Divatnak divat lehet, de őszintén szólva eddig is címeres ökörnek tartottam azokat, akik vakon követik, ők meg is érdemlik, hogy ne tekintse nőnek őket kb. egy férfi se. :D

Én megtartom a hajamat, valami vagány, rövid frizurát egyszer lehet bevállalok, de nincs tervben. :D

Előjelnek elég, hogy a sztárocskák néha bekattannak és ledúrják a hajukat? XD

2012. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az első hozzászóló vagyok és bár nekem nagyon nem tetszik, de semmi esetre se mondanám címeres ökörnek azt, aki ezt kedveli!
2012. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most divat a "pixie" hajstilus, de soha nem vagatnek ilyet. Meg akkor sem amikot Emma Watsont nagyon kedvelem stilusilag es ilyen haja van...


Sot en azt is utalaom ha ritkitjak, lepcsozetesse teszik a hajamat... A rendes fodraszom tudja ezt, de most Pesten elfelejtettem szolni es "megteptek" h jajj de jol formazhato xart vagtag...

2012. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!