Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam. Lehet hogy a...

Hullik a hajam. Lehet hogy a mandulámtól? Sokszor van begyulladva és volt rajt gennygóc is. Van egy féltestvérem és neki is hullott a haja a mandulájától. Elképzelhető hogy nekem is attól hullik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű. De azért egy vérkép meg egy hajvizsgálat nem ártana :)
2010. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elképzelhető. Szerintem attól van. Ha van gyulladás a szervezetedben bárhol, akkor hullhat a hajad.:) Menj el vérvételre, laborba.
2010. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, én is hasonló problémával küszködök :S foltokba hullott ki a hajad vagy csak diffúz módra? nekem 1 hét múlva jön meg az eredmény, h. ki fogják műteni avagy sem :S de rossz fogtól is lehet....nekem foltokba és mindnehol hullik, teljesen el vagyok keseredve :( írj, h. mi van veled
2010. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem nem foltokban hanem ott hátul középen van már tök kevés hajam. a tesómnál is ott kezdődött...
2010. márc. 3. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ugyanez a gondom volt a krónikusan gyulladt manduláimtól....azt hittem hogy meg fogok kopaszodni,be voltam tojva nagyon.25 évesen közelítettem kinézetre egy kopasz emberre.Nem foltokban hullott az enyém,hanem mindenhonnan de naponta nagyon sok.

Aztán a gyulladás miatt kivették a manduláim,és szinte egy csapásra abbamaradt a hajhullás,sőt visszaerősödött a hajam teljesen!Mostmár minden rendben van vele.SZóval bizony okozhat rossz,gyulladt mandula hajhullást!!De ez a kisebb gond....lehet rosszabb is..mikor ráhúzódik valamelyik szervre,szívre,izületekre a rossz mandula.....kegyetlen tud lenni!!És természetesen nagyon veszélyes ha olyankor nem távolítják el!

2010. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
beszéltem egy orvossal , majd a nyári szünetben kiveszik
2010. márc. 5. 18:38
 7/7 anonim válasza:

09:43-asnak:

Milyen tüneteid voltak a manduládnak?


A kérdezőnek:

Na van valami fejlemény az ügyben?


Sajnos én is ugyanezzel a problémával küszködtem viszont a fogaimra gyanakodtak, azokat rendbetettem de még mindig be-be gyullad egy kicsit a fejbőröm, és már nagyon elkeserítő...

2010. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!