Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha nem járok kozmetikushoz?

Baj ha nem járok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
A bőrömmel alapvetően nincsenek nagy problémák, néha egy-egy pattanás, mitesszer, de semmi komoly. Mindenhonnan azt hallom, hogy most jött a kozmetikustól vagy most megy. Baj ha én nem járok?
2012. febr. 24. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Tinédzserkoromban voltam kb. 4x, arckezelésen, amúgy nem járok. Minek? A bőrömet én lekezelem, nekem is csak egy-egy pattanásom van.
2012. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs probléma, akkor nem kell. Én 39 éves vagyok, eddig 2x voltam kozmetikusnál. Amúgy teljesen tiszta az arcbőröm, néha leradírozom, ha kell kenem, ennyi.
2012. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Életemben 2x voltam kozmetikusnál és 16 éves vagyok. Az a két alkalom után egy hétig tök ronda volt a bőröm (tudom ez normális) de utána se lett szebb, mint előtte volt.
2012. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és csak a szalagavatóm előtt mentem el kozmetikushoz. Azért volt jó, mert kinyomott olyan mitesszereket is, amiket én észre se vettem volna, meg rendes formát adott a szemöldökömnek.

De ha nincs bajod a bőröddel, ahogy írtad, akkor felesleges pénzkidobás.

2012. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én serdülőként jártam rendszeresen. Aztán néhány alkalommal a jól bevált kozmetikus jól elbarmolta az arcomat(hogy kb 1 hét alatt jött valamennyire hordható formába), úgyhogy váltottam. Kipróbáltam másokat, de nem tudom hogy az én bőröm hibája-e, de nem lett sokkal szebb, se tisztább a bőröm utánuk, úgyhogy azóta én itthon szoktam kis kezeléseket csinálni időközönként, és így tartom rendbe az arcomat.

Ha nincs nagyobb problémád az arcbőröddel, akkor nem hiszem, hogy nagy szükség lenne rá.

Nekem zsíros, pattanásos, gyulladt volt a serdülőkori arcbőröm, úgyhogy akkor szükséges volt a szakmai segítség.

2012. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én 19 vagyok, életemben nem jártam kozmetikusnál, teljesen felesleges. megfelelően ápolom az arcomat, így ritkán jön ki pattanás, ha mégis, elfedem alapozóval, vagy fogkrémet kenek rá, nem lesz semmi baja neki. a szemöldökömet saját magam szedem, de most már egyre ritkábban (mert így szép), mivel alapban vastag és sötét, és félek, hogy a kozmetikus elcseszi (az egyik barátnőm mondta anno, hogy neki elcseszte...-.-). és semmilyen esemény előtt nem megyek sminkeltetni magam, mert egy alkalmi sminket egyszerűen meg tudok csinálni, kép alapján is...
2012. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. A mindennapi tisztogatásokat mindenki meg tudja magának csinálni. Alkalmi sminkhez vagy szemöldökszedéshez meg elég megkérni egy ügyes kezű barátnőt. Komoly problémával meg úgyis bőrgyógyászhoz kell menni. A kozmetikusok nagyon szépen elő tudják adni, hogy márpedig ők rendbe hozzák a bőröd, mert ők aztán értenek hozzá, és az ilyen-olyan kezeléstől majd csodaszép lesz, ha 3 héten keresztül 2 naponta megcsináltatod, és ott hagyod náluk a fizetésed felét... de nem szabad hinni nekik. Én is voltam párszor, sőt, tanultam is kozmetikusnak és dolgoztam is, de megundorodtam attól, ahogy a kétségbeesett vendégeket (főleg a ráncaikkal küzdő nőket) átverik és lehúzkodják. Tisztelet a kivételnek. (Bár ilyet nem ismerek.)
2012. febr. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat (:
2012. febr. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!