Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcbőröm nem mondanám,...

Az arcbőröm nem mondanám, hogy a legproblémásabb kategória, mitesszer az elég sok van pattanás csak menszi előtt. Félévente járok kozmetikushoz, hetente egyszer felgőzölöm kamillával, leradírozom és teszek rá valami pakolást. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy kellene még reggel este tonikozni. Nem lenne az már túl sok? :S Esetleg ti még tudtok ehhez valamit ajánlani?
2010. szept. 12. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szerinte ennyi bőven elég, főleg ha használ is..
2010. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát a napi arcápolás. az rendbe van h hetente radír pakolás stb. de a napi az nincs meg neked akkor. az sima arclemosó(persze az arcodnak megfelelő) és tonik. elég ha egy nap egyszer(pl este, mivel akkor pihen az arcbőr) lemosod a lemosóval, és utána tonik. meg reggel is ajánlatos a tonik. és ha hajlamos a kiszáradásra az arcod, akkor krémet is kéne használni. szerintem nem sok, én mindent amit írtál szoktam csinálni, illetve a napi arctisztítás.

*L

2010. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a szalicilsavat próbáld ki:)
2010. szept. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!