Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van rajtam örökké sok...

Miért van rajtam örökké sok mitesszer? (orrom, kétoldalt az arcom, állam! ) :-S Tele vagyok, néhol nagy lyukak! Utálom! Pedig járok kozmetikushoz! Lehet hogy nem nyomkod ki rendesen?

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy soha nem múlik el!Utálom magam!!!!Soha nem lesz teljesen tiszta aés tökéletes a bőröm?

Valami tipp? El vagyok keseredve!Már lassan tükörbe se nézek inkább!


2011. aug. 30. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy? a kamaszkor evvel jár, együttérzek :(

14/L

2011. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20,de szerintem a biológiai órám már lehagyott...
2011. aug. 30. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom!(Amőgy csak mitesszeres a bőröm,ritka mikor kijön 1-2 pattanás!És nem zsíros az arcbőröm!)
2011. aug. 30. 21:16
 5/6 A kérdező kommentje:
*amúgy (bocsi fáradt vagyok:)
2011. aug. 30. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

kamillás tea :) csodát tud tenni elhihetett nekem! a gyógyszertárból vegyél sima kamillát, forrald fel hagyd kihűlni és jól áztasd be vele az arcodat! ahol mitiszeres az arcod ott dörzsöld meg egy kicsi!! hidd el sokat fog javulni egy hét alatt!

14/L

2011. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!