Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilálás után miért lesz...

Epilálás után miért lesz "borostás" a bőröm?

Figyelt kérdés

Régebben is epiláltam, de nem emlékszek, hogy ilyen lett volna.. kb. 1-1,5 éve tértem át a borotvára, de kezdem megunni:D

Igazából a lábamon ilyen..nem tudom, hogy ez befolyásolhatja-e, de erős, fekete szőrszálaim vannak:S

Most először epiláltam a borotválás után..lehet később jobb lesz? Vagy másnak is szúrós szokott maradni? Így olyan érzés, mintha 3 napja borotváltam volna le:(


2012. febr. 9. 15:52
 1/5 Dr.Sámán Samy válasza:

Nem tudom, hogy fiú vagy lány vagy de ha borotválod a szőrt bárhol a testeden, akkor az erősödik egyre jobban. Ezért érezheted, hogy borostás. A gyanta vagy epilálás célravezetőbb lehet.

A borotválás után kell pár alkalom amíg a szőr alkalmazkodik. Sajnos ez ilyen.

2012. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok egyébként:)

Köszönöm, akkor most már nem fogom borotválni csak epilálni, hátha pár alkalom után tényleg normális "sima" lesz:)

2012. febr. 9. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A borotva csak a tetejét vágja le,ha nem akarsz borostát gyantázz vagy epilálj,mert az tövestül szedi ki a szálakat.
2012. febr. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én az epilálásról beszéltem, hogy attól lesz borostás..
2012. febr. 10. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz az epilátorod. Én régebben a karomat epiláltam, philips-es epilátorral és csodálkoztam, hogy borostás maradt utána, kb alig volt olyan szőrszál, amit kiszedett volna, nem csak elvágta és már mindenre gondoltam, hogy hormonbetegségem van, hogy ilyen hamar visszanő, meg minden, aztán rákerestem az epilátor fajtájára és akkor láttam, hogy mások is irták, akik használtak olyat, hogy egy rakás szar, nekik se szedte ki a szőrszálakat, csak elvágta...Azóta gyantázni szoktam és hálistennek sok ideig sima marad :D
2016. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!