Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajbalzsam a legjobb?

Melyik hajbalzsam a legjobb?

Figyelt kérdés

Elfogyott itthon a balzsam, és gondoltam most valami újat veszek, de nem tudom, mit. Nektek melyik vált be?:)

(amúgy hosszú barna hullámos hajam van, de vasalom, ezért töredezik, és száraz. ez ellen kéne a balzsam)

16/L


2009. máj. 30. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen balzsamod volt? esetleg a Gliss kur fújós nem kimoshjatós balzsama,,hullámos töredezett hajra kifejezetten jó hatással van,,van belőle több fajta is!!
2009. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Ha száraz ahajad, más balzsam kell ,mint amikor zsírosodásra hajlamos haja van. Gliss kur tényleg jó.
2009. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a GlisKur-t ajánlom! Sokszor volt szőkítve a hajam, ezért nagyon száraz és töredezett lett, de ez láthatóan javít rajta! Van belőle rendes balzsam (kb 700 Ft ha jól emlékszem), meg van belőle olyan ami vadrózsa kivonatot tartalmaz, rózsaszín flakonos, és száraz, és vizes hajra is ráfújhatod, és nem kell kimosni. Nekem az is bevált, bár drágább (900Ft körüli). Esetleg próbálj ki hajpakolást. Abból is milliónyi van!

Régebben még a Schwarzkopf-os Golf balzsamot használtam, az nagyon jó volt, csak mostanában nem láttam az üzletekben.

2009. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor azt hiszem kipróbálom azt a glas kurt:D
2009. máj. 30. 13:42
 5/5 A kérdező kommentje:
*gliss kurt
2009. máj. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!