Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti szeretitek ha a...

Csajok! Ti szeretitek ha a párotok szőrös vagy elvárjátok hogy gyantázza?

Figyelt kérdés
kort is írjatok lécci!
2012. jan. 26. 14:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm elvárja, hogy tetőtől talpig gyantázva legyek, de jól is teszi, mert nekem sincs ellenemre, sőt, kimondottan tetszik! :)


Úgy kezdődött, hogy ő javasolta, hogy egyszer kipróbálhatnám a kedvéért, hogy milyen ha tetőtől talpig leszőrtelenítem, legyantázom magam. Kipróbáltam, nagyon bejött neki, és nekem is. :) Meglepődtem, mennyivel kényelmesebb szőr nélkül. Utána párszor még megnövesztettem, de aztán nem, így azóta teljesen csupasz vagyok tetőtől talpig. Most annyira megszerettem, hogy el sem tudnám képzelni magam újra szőrösen. Barátnőm is elvárja már, hogy mindig csupasz legyek, sokszor ő szól, hogy már kellően megnőtt ahhoz, hogy legyantázzam a karom, lábam, stb. Szokott segíteni is ha úgy adódik. :)

2014. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!