Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ti szeretitek ha a...

Csajok! Ti szeretitek ha a párotok szőrös vagy elvárjátok hogy gyantázza?

Figyelt kérdés
kort is írjatok lécci!
2012. jan. 26. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én szeretem, hogy szőrös a mellkasa, de a nemi szervét és a hónalját szokta szőrteleníteni. Nem én kérem, rá, ő így érzi magát jól.


25/L

2012. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mámrint ritkítja a szőrt azokon a területeken. Nem gyantázza.
2012. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a csupasz pasikat, de azért az ősember típust sem, a kettő között.

39 N

2012. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
a barátom a hónalját és a lábát szokta szőrteleníteni, ez nekem jobban bejön, mint a szőrös. egyszerűen szebb és higiénikusabb. 23L
2012. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én elvárom a pasimtól,hogy szép és tiszta legyen a bőre. Nekem és neki is a sima bőr tetszik, a hónajkutya egyszerűen gusztustalan, a mellkason lehetne egy kis szőr, de egyáltalán nem szőrös neki! Azt utálom nagyon amikor a szőr a lábán böködi a lábamat, na azt ki nem állhatom!
2012. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én speciel mindig megcsinálom, és a barátom is.

mi így szeretjük:)

16/L

2012. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
a pasim lábát szoktam gyantázni de lehet hogy szakmai ártalom, mivel kozmetikus vagyok 29N
2012. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Fiú vagyok és barátnőm kérésére gyantázom a lábam.


Jobban szeretem ha csupasz, jobb érzés.

2012. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a felsőtestem mindig is szőrtelenítettem,a lábamon csak rövidebbre vágtam,hogy ne legyen olyan bozontos,de az utóbbi időben onnan is leszedem teljesen.Sokkal jobban érzem így magamat. F.
2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem kértem tőle semmi ilyesmit, ami csinál a testével, azt a saját igényei miatt teszi.

Alapból nem szőrös típus, a mellkasán alig van valami, a lábán se sok, és ami van, az nagyon vékonyszálú és puha, inkább cirógató, mint böködő érzés, ráadásul egészen világos. Ha nem közelről nézzük, a lába teljesen csupasz. A hónalját szőrteleníti, az intim területeken meg változó fazont hord. Annyi mindig le van szedve, hogy ne menjen semmi a számba, ha lent tüsténkedek, de amúgy van, hogy kicsit hosszabb, amit szex után nagyon szeretek cirógatni, de van, hogy teljesen csupasz, vagy csak pár milis. 25/N, ő 26

2012. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!