Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FIÚK: Milyen színű hajú...

FIÚK: Milyen színű hajú lányok jönnek be nektek és a vékonyabbak vagy a husisabbak? Szeretitek ha sminkeljük magunkat? Ruhába mit szerettek, ha hord a barátnőtök? Divatost vagy kirívót vagy egyszerűen csak, ami jól áll nekik?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat!!!!!
2011. jún. 29. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

1. sötét

2. vékony

3. igen, de mértékkel

4. ami jól áll, lehet kihívó, de ne mindig

19F

2011. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Első. Te engem keresel!:)
2011. jún. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Már megtaláltam, akit keresek. :)
2011. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Am én is ilyen vagyok :D De van párom.
2011. jún. 29. 23:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg csak viccültem, de jó hallani a válaszod.:)
2011. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Haj:Teljesen mindegy

Alkat: vékony(már ne olyan vékonyt képzelj el,hogy lába 10 centi vékony,hanem azért olyan normális alakja legyen,de szerintem érted mire gondolok).

Hát ha van egy kis smink az nem baj,de azért túlzásba nem vigyük)

Ruha mindegy,(na most azért jó ha nem szakadt ruhában van meg lyukas zokniban)de ha választani kell akkor azt vegyen ami jól áll neki.

Remélem segítettem :)

2011. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pasik, tudod...:D:D
2011. jún. 29. 23:31
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, köszönöm az eddigi válaszokat, de ez még nem sok, írhatnának még :D
2011. jún. 29. 23:41
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Haj: Bár a barna hajú lányokat szeretem,de egy szép vörös,vagy fekete hajú lány után is megfordulok..A szőkék nem vonzanak.

A husisabb lányok a gyengéim..Jobban mondva legyen mit fogni rajta.Imádom ha van fenekük,csípőjük,szép nagy mellük,és egy kis hasuk is..Inkább sportosan legyenek husisak..A nagyon vézna lányok akiknek látni a térdkalácsukat,vagy a bordájukat attól kiver a víz.

Nem szeretem ha a barátnőm sminkeli magát,szerencsére nem használ sminket.A természetes szépség mindennél többet ér.Arról nem is beszélve,hogy nem gusztusos az alapozót csókolgatni..Ha nincs smink sokkal jobb,mert az igazi arcát akarom látni,és szeretni,nem pedig egy álarcot.

Bármi ruha jöhet amiben csinos,és jól áll neki..Kivéve a qrvás ruhákat..Szeretem ha sportosan öltözködik,szeretem ha úgy öltözködik mintha a 60 évekből jött volna.Sőt oda vagyok érte ha csak egy farmer és egy sima póló van rajta.Amiben jól néz ki ,az tetszik.A barátnőm hál istenek semmi pénzért nem venne fel több méteres sarkú cipőt,vagy olyan ruhát amiben mindene kint van..Nem is tetszene..

24/F

2011. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó. De azért ismerd be, hogy megfordulsz egy olyan lány után, akinek kinn van fél feneke, plusz a melle.:)
2011. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!