Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitol viszkethet a honalj?

Mitol viszkethet a honalj?

Figyelt kérdés
borotvalas utan, gyantazas utan, minden utan. mit tehetnek?

2012. jan. 25. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

vakard meg. =)



reklám:

2012. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használj body peelinget, attól nem fog majd viszketni.
2012. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott nagyon érzékeny a bőr.Ezért viszket ilyen dolgok után.De viszketést válthat ki bizonyos kozmetikumok is.pl deo,tusfürdő.Ha mindig viszket,vagy folyamatosan,akkor lehet,hogy gombásodik.Érdemes lenne fürdéskor jól lemosnod róla a tusfürdőt,langyos vízzel,jó alaposan megtörlöd,és ha már tényleg jól megszáradt,csak akkor deozd be,de ne vigyél fel sok deót rá.
2012. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen izzadásgátlót használsz?

Nekem fémallergiám van, és a deók 90%-ától iszonyúan viszket a hónaljam (a hintőportól is). Próbálj ki valamilyen bio izzadásgátlót, nekem bevált.

2012. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
milyen body peelinget ajanlassz? amugy nem csak borotvalas utan viszket, hanem ugy allandoan. megvarom mindig h megszaradjon es nagyon keves deot teszek, van amikor nem is teszek, pl egesz ejszakara. hasznalom ezt a solutio antisudorica izzadsag gatlot is, de mar az elott viszketett, ugy h nem hiszem, hogy az lenne a baja
2012. jan. 25. 22:48
 6/8 A kérdező kommentje:
milyen bio dezodorra gondolsz?
2012. jan. 25. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most dr.Organicot használok, Müllerben vettem. Nincs benne se alumínium, se semmi hasonló. Ahhoz képest egészen jó, amire számítottam, de edzeni azért nem ezzel járok :S
2012. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en spray dezodort hasznalok, ez a dr. organic van spray formatumban is?
2012. jan. 25. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!