Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is vannak kis búb...

Nektek is vannak kis búb szerűségek a hónaljatokon? Csak lányokat kérdezek (:

Figyelt kérdés
ugye ott mindig borotválom, és kis búbok vannak ott, olyan pattanás szerűség. kinyomni nem szeretném, mert eléggé fáj. mit kezdjek vele? hogyan tüntessem el? csak azért zavar, mert nem akarom elvágni borotvával. (mert aztán elfertőződhet) nektek is van/ volt ilyen? mit csináljak vele, mit kellene rákenni? ti mit tettetek vele?
2011. dec. 8. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos vannak, szerintem ez szőrbenövés, és nem tudok vele mit kezdeni nagyon csúnya, bár néha kitisztul, de újra visszajön, esetleg használd ezt a spray-t, ebben vannak vitaminok:

[link]

2011. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek semmiféle búbok. Lehet hogy neked nem bírja a bőröd és kipattog tőle? Azzal nem tudom mit lehet kezdeni, menj el kozmetikushoz kérj tanácsot, tuti tud valami krémet adni.
2011. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez szőrbenövés lesz. kicsit furcsán hangzik, de előtte ha leradírozod(természetesen bőrradírral), akkor az elhalt hámsejtek amik visszatartják a szőrszálat eltűnnek és szabad az út :))
2011. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, de néha ki tudom őket nyomni.
2011. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincsen. Valószínűleg szőrtüszőgyulladásod van :/

Mindenféleképpen nyomd ki és használj bőrradírt fürdéseknél.

2011. dec. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínű benőtt egy szőrszálad, előfordul. És mivel nem tud kinőni belül tekeredik, mert közben ugye nő. Fogj egy steril tűt (gombostűre önts némi alkoholt) és bökd ki, csípesszel meg ki tudod húzni.

Ha viszont nem vagy biztos benne, h az egy benőtt szőr, akkor ne babráld, lehet vmi komoly is, akár egy csomó, irány egy rákszűrés!

2011. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jézusom. nem tudom pontosan megmondani, hogy mi is az, szóval akkor is próbáljam kiszúrni? különben mind a kettő hónaljamon van, szóval nem hiszem hogy rák lenne. utolsó: nagyon megijesztettél :(((
2011. dec. 12. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!