Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet minnél hamarabb és...

Hogy lehet minnél hamarabb és egyszerűbben megnöveszteni a hajat?

Figyelt kérdés

én már 5dikes korom óta növesztem(most vagyok 12es) és nem nő meg pedig annyira szeretném már ha a derekamig érne ..15-20 cm-t kéne csak nőnie de hiába a levágatás még többet kell várnom (főleg mikor levágattam és ahogy az a 1-2 cm visszanőtt abba a pillbe anyu kitalálta h menjünk fodrászhoz szóval mindig az a 1-2 cm nőtt vissza ami lelett vágva..) így is úgy is töredezik a hajam vége akármit teszek..

azt hallottam hogy az A vitamin az ami jót tesz a hajnak de az mikben található meg? és hogy lehet azt felhasználni?


2012. jan. 24. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
ricinusolaj
2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ricinusolaj
2012. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
ricinusolaj
2012. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és ezt hogy?

hajmosás után kell használni és le is öblíteni??(a többi válaszoló is tájékoztasson mer buta vagyok :S)

2012. jan. 24. 19:56
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Disznózsírral.

Ricinust úgy kell, hogy két evőkanállak teszel egy pohárba aztán egy evőkanál olajat is teszel bele, összekevered majd felviszed a hajhagymáidra, azaz a fejbőrödbe. Én 5 órát szoktam rajta hagyni. Teszek rá alufóliát aztán törcsit.

Utána jó alaposan kimosom.

2012. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ricinusolaj használata:hajmosás előtt az egész hajadra(tövektől a végekig) felviszed az olajat majd hagyod hatni 1 óráig. A hajadra tekerj celofánt, hogy melegen tartsa a fejed és arra még törölközőt is. Amikor hajat mosol már nem kell balzsamot használnod, mert ez tökéletesen helyettesíti azt.
2012. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jan. 24. 20:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem használnék ricinust.Sok embernek ellentétes hatást csinál és hullik tőle a hajuk.A belső táplálás is lényeges , a sok vitamin.Ami fontos hogy ne legyen töredezett , szálkás végű a hajad hanem szép egészséges.Az egészséges hajat balzsamokkal , pakolásokkal tudod megtartani.Külsőleg használhatsz rá hajszeszt ha gondolod de a belső táplálás a fontos.
2012. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én még egy embertől nem hallottam volna hogy hullik a haja tőle. :)
2012. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Izabell ***** válasza:

Az élesztőtabletta használata, sokat segít. Nekem megállt tőle a hajhullásom is, a körmöm is megerősödött. Most már 1 hónap után látszik is az, hogy kezdett nőni :D

Nagyon ajánlom...persze csak kitartással lehet!

2012. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!