Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom nagyon gyorsan...

Mivel tudom nagyon gyorsan megnöveszteni a hajam? Mit kell hozzá csinálnom?

Figyelt kérdés
kb. vállig ér és nyári szünetig meg szeretném növeszteni olyan derékig érőre.
2011. dec. 30. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Póthaj! :)

Ilyen sokat semmilyen módszerrel nem érsz el!

2011. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. és ha pl csak kicsit szeretnék növeszteni akkor ricinus olaj?
2011. dec. 30. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Igen. A ricinusolaj nagyon jó, de mellette az egészséges táplálásra is oda kell figyelned. Fontos a megfelelő folyadékbevitel és a vitaminok. Arra is ügyelned kell, hogy ne tedd ki károknak a hajad. Gondolok itt pl a hajvasalásra.

Irreális, hogy nyári szünetig megnő a hajad addig. Ha nagyon figyelsz rá, akkor is maximum a melledig fog megnőni.

2011. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál nagyon sokat, legalább 2,5 litert naponta. Egyél olyan kajákat, amik sokat tartalmaznak ezekből: B-vitaminok, E-vitamin, cink, réz, vas, szilícium. Ne vasald, ne szárítsd. És használj ricinusolajat. De ahogy előttem írták, ennyit nem fog nőni a hajad. Sok sikert! :)
2011. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. dec. 30. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:

sok-sok víz, ricinus olaj, bánfi hajhullásra szesz, és sampon.

Bár én mellette póthajazok:D xD

De addig nem fog sztem megnőni derékig..1 évben átlagosan 12 centit nő a haj, szal havonta egy centit ha egészséges a hajad max 1,5 centi, számítsd ki, ez alapján, hogy kb meddig fog érni. Nekem nagyon rövidre lett vágva a gyönyörű hosszú hajam, ez volt olyan májusban, és most érte el a vállamat, kicsit alatta van (az eredeti) póthajjal meg majdnem seggig érő hajam van most:)

Ha van valami kérdésed nyugodtan írj privit! :)

(fodrász tanuló)

2011. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ricinusolajos pakolás 8x egy hónapban, természetes sampon( alverde, alterra, vagy babasampon) DM-es hajvitamin. Nekem ettől sokkal gyorsabban nő meg dús a hajam. A ricinusba az egyetlen rossz hogy nagyon időigényes, legalább 6-7 órát rajta kell hagyni a hajon hogy hasson is valamit.
2012. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!